Zavrieť

Porady

Koniec šialenstva

Ešte sú síce pošty a daňové úrady otvorené, ale myslím, že vätšine z nás sa už ľahšie dýcha. Chcela by som sa poďakovať všetkým za ich všetky rady, ktoré tu uverejnili a pomohli tým, ktorí tápali. Vďaka nášmu daňovému systému sme neustále v bdelosti, takže určite budeme tápať ďalej a rady "poraďákov" budeme potrebovať. Prajem všetko dobré - oddýchnite si všetci.
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kikoza
To si ešte ten lepší prípad.O takom čase prišiel môj šéf, že treba prerobiť účtovníctvo,lebo si zabudol niekoľko dôležitých dokladov v "šuflíku".Dodnes mi je z toho zle.
VĎAKA VŠETKÝM ZA POMOC.
A nevyhodila si šéfa aj s tým šuflíčkom?:p
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Pripájam sa a ďakujem zo srdca, všetkým.... ste strašne zlaté a zlatý, cmuk, cmuk. Teraz by som chcela aspoň dva dni voľno, moja domácnosť už chúďa vyzerá hrozne po posledných týždňoch , len neviem, čo na to šéf, on stíhal všetko .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

jamajka
Pripájam sa a ďakujem zo srdca, všetkým.... ste strašne zlaté a zlatý, cmuk, cmuk. Teraz by som chcela aspoň dva dni voľno, moja domácnosť už chúďa vyzerá hrozne po posledných týždňoch , len neviem, čo na to šéf, on stíhal všetko .
Oni stále všetko stíhajú, len my sme stále v jednom kolotoči.:p
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Tweety
Oni stále všetko stíhajú, len my sme stále v jednom kolotoči.:p
Oni stíhajú aj noviny čítať v práci aj chodiť na ryby aj dávať nezmyselné príkazy Ale asi niekto musí byť aj za včeličku pracovitú Len prečo to vždy musím byť ja???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

katkaj
Oni stíhajú aj noviny čítať v práci aj chodiť na ryby aj dávať nezmyselné príkazy Ale asi niekto musí byť aj za včeličku pracovitú Len prečo to vždy musím byť ja???
Tomu sa hovorí osud, dievčatko, osud.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Tweety
Tomu sa hovorí osud, dievčatko, osud.
Tak už len sa snažiť ten osud trochu presmerovať
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

Tweety
A nevyhodila si šéfa aj s tým šuflíčkom?:p
Nedalo sa lebo on mal toľko drzosti,že mi to len zatelefonoval a dodatočne poslal.Ale papiere leteli až na druhý koniec miestnosti.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Nič si z toho nerob, aj moja. Už som lietala ako trafená cez sobotu nedeľu. Asi nemám rozum, lebo dnes som už z toho tak trochu hotová. Upratovali sme totiž aj v práci, tu tiež bol a ešte tak trochu je binec ako v chlieviku, ale hlavne, že už ten blázinec máme za sebou a znovu kolotoč pred sebou. Ďakujem všetkým, čo mi svojími radami pomohli a urýchlili tak moje rozhodovanie v tak hektickom čase. Dík, dík, dík. Ste všetci veľmi zlatí.
0 0
pochemi pochemi

pochemi je offline (nepripojený) pochemi

mám rada bezkonfliktných ľudí ...viac
Aj ja ďakujem krásne za pomoc a príjemné a užitočné čítanie na porade.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

hmm... nasla som tuto temu a som si uvedomila, ze ja som dlzna podakovanie za pomoc este za predchadzajuci rok pri danovom za 2004
takze: dakujem
a som presvedcena ze tato tema ozije od 1. jula v tomto roku a mozno aj trosku skor
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ayya
hmm... nasla som tuto temu a som si uvedomila, ze ja som dlzna podakovanie za pomoc este za predchadzajuci rok pri danovom za 2004
takze: dakujem
a som presvedcena ze tato tema ozije od 1. jula v tomto roku a mozno aj trosku skor
Lepšie by bolo napísať, hurá do ďalšieho šialenstva, aby sme nevyšli z cviku.:p
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať