Zavrieť

Porady

ODKVAPOVÝ SYSTÉM

OBJEDNAL SOM SI Z MICHALOVIEC CELÝ ODKVAPOVÝ SYSTÉM NA RD/PLECH.VO FARBE/,SLÚBILI MI HO DO 5 DNI,DODALI HO AZ NA 3TÝŽDEN,FIRMA KTORÁ VYKONÁVA REKONŠ.PRÁCE NA DOME HO NAMONTOVALA,KED SOM JA PRIŠIEL NA STAVBU-CELY SYSTÉM JE NEKVALITNY V 2 FARBÁCH,ZLÉ NAOHYBANE DIELY,ZVODY AJ ŽLABY NIE SU VALCOVITÉ ALE SAME ZÁSEKY -STRASNE,REKLAMOVAL SOM TO TEL. S MAJITELOM FIRMY SLUBIL MI ZE SA TO VYBAVI ABY SOM BOL SPOKOJNY,-NIC LEN ZAVADZANIE,-ZE MAM TO Z MONTOVAT A V POVODNOM STAVE TO ZOBERIE CO JE NEMOZNE,Z CENY NIE JE OHOTNY SPUSTIT,-NEVIEM CO MAM ROBIT SOM ZUFALY TAKU KVALITU SOM SI NEOBJEDNAL-TO RADSEJ MOHLI OSTAT STARE.,PORADTE MI PROSIM ,ANI TELEFON NEDVIHAJU .DAKUJEM.
arizona Vies o tom, ze pisanie velkymi pismenami sa na nete povazuje za vulgarne a nevhodne vyrikovanie? A este sa to aj zle cita...pis prosim ta svoje prispevky tak ako aj ostatni
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ipg je offline (nepripojený) ipg

    stavebný inžinier ipg
    Bolo by vhodné konkretizovať svoje kroky,bola objednávka písomne,so špecifikáciou podľa čoho...,práce na základe objednávky....obsah objednávky....práce niekto prevzal,podpísal prevzatie...reklamácia prebehla iba ústne,alebo ako sa má reklamovať-písomne, zatiaľ môžem doporučiť iba jedno nedotýkať sa okapového systému,urobiť podrobnú fotodokumentáciu a všetko riešiť písomne.Bez podrobného oboznámenia sa so všetkými detailami je ťažko čokoľvek objektívne poradiť.Zaujímavé bude poznať aj stanovisko druhej strany.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.