Zavrieť

Porady

edane java

prosím Vás, včera som posielala dph aj kontrolný výkaz cez edane staré, prešlo všetko v poriadku. dnes potrebujem poslať cez všeobecný formulár zmenu čísla účtu a odhlásenie auta ale pri podpisovaní zepom mi vypisuje, že nenašlo certifikát, aj sa mi zobrazí, dám podpísať vypíše chyba pri podpisovaní, nenašlo privátny kľúč, prosím Vás čo s tým mám robiť? ?????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    cacka je offline (nepripojený) cacka

    účtovník, mzdár cacka
    Cez e-dane java sa nedá podpisovať ZEPom. Musíš sa prihlásiť a aj podať cez FS. Tiež som mala tento problém a hot-line mi to takto povedali, takže chodím len cez FS.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sybila3 a to čo je za hovadinu a keď si vyexportujem z money s3 výkazy daňové do java tak nepodpíšem zepom???? to už len zjednodušili super ale ďakujem idem vyskúšať
    cacka výkazy v xml formáte sa dajú natiahnuť aj na FS
    sybila3 ďakujemmmmmmm už som poslala cez stránku ale potom načo slúžia edane java keď sa nedá podpísať zepom??????????
    cacka iba pre tých, čo majú dohodu z DÚ
      zbaliť

    lubka0907 je offline (nepripojený) lubka0907

    lubka0907
    Vždy keď chcem ísť na aplikáciu edane java, tak musím ísť cez stránku FS? postupovala som podľa príručky ale na plochu sa mi aplikácia neuložila ako edane win..ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.