Zavrieť

Porady

Ahojte potrebujem poradit pri kupe siat.

Ahojte prosim vas chcela by som opytat ak si niekto objednaval od tochto inzerenta .... ake mate s nim skusenosti velmi by mi to pomohlo za napisane skusenosti vopred velmi dakujem
Naposledy upravil Chobot : 25.03.14 at 16:28
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Nerob tu reklamu na predajcu (možo si to práve ty). Prídeš dnes a hneď založíš 2 témy s odkazom na predajcu. Takto sa neradí.

    Je veľmi malá pravdepodobnosť, že niekto z poraďákov nakupoval práve od neho.

    Druhú tému som ti zmazal.
    aaaa112 nerobim reklamu na predajcu !!!!! a mal tam vela vyrobkov tak som predpokladala ze s tolkeho mnozstva je pravdepodobne ze sa mozno niekto najde kto si to tam objednaval ale nevadi dakuejem....a k tym dvom temam bola som tu prvy krat a nebolo to naschval prvu mi ukazalo najskor ako neodoslanu !!! prepac za chybu ....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    dosť dobre nechápem...takéto nakupovanie...je tu množstvo tém o tom ako nakúpili a tovar ani peniaze už nevideli...potom tu naháňajú poškodených, aby mohli podať hromadné oznámenie na polícii.....a pritom je dosť overených netových obchodov....ale asi sa stále oplatí riskovať , alebo ulakomiť sa a ísť do neistoty.....

    Ahojte potrebujem poradit pri kupe siat.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.