Zavrieť

Porady

Danove priznanie oddiel VI.

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci v oddieli VI. tabulka č.1a vypisuje aj zivnostnik, ktory je platca DPH a vedie riadne jednoduche uctovnictvo? Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wirgi je offline (nepripojený) wirgi

    wirgi
    Nie , veď je tam napísané ,že vypĺňa daňovník ,ktorý vedie daňovú evidenciu
    Ociviste Dakujem za odpoved, len ma zmiatli tie nove kolonky co su tam. Este raz dakujem za odpoved. Pekny dnik.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Čo si vyplnila ?
    saminka6 :-), oddiel VI. tabuľka č.1a, už viem že to nie je spravne, lebo vediem jednoduche účtovnictvo. :-( Musim kvoli tomu podať opravné DP? Alebo to už necham tak. Možu ma za to pokutovať?
    veronikasad Zaškrtla si aj daňovú evidenciu ? Prikladala si k DP účtovné výkazy ?
    saminka6 Priložila som účtovné výkazy
    veronikasad Myslím, že kvoli tomu nie je potrebné podávať opravné DP. Veď tie údaje sú (alebo mali by byť) zhodné s údajmi, ktpré si uviedla vo výkazoch.
    saminka6 Aj ja si myslim, len nabuduce si musim dat vacsi pozor, lebo terza ma to skrie, ze som to tak dala. :-) Prajem pekný slnečný deň :-)
    Ivana Halajová Ahojte chcem sa spýtať, či sa tu nič nezmenilo ani za daň. priznanie za rok 2015. Oddiel VI. Tabuľka č. 1b..ak si živnostník uplatňuje výdavky percentom z príjmov a je neplatca DPH, takže nevedie evidenciu ako výkazy, nemusí tieto riadky vypisovať?
      zbaliť

    Danove priznanie oddiel VI.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.