Zavrieť

Porady

zvucka do radia za 2000 eur

zera zera

zera je offline (nepripojený) zera

Za zvucku do radia sa da zarobit 2000 eur. Priemerny mesacny plat je 450 na vychod od Bratislavy
Naposledy upravil zera : 07.04.14 at 20:13 Dôvod: zlepsenie
Usporiadat
zera zera

zera je offline (nepripojený) zera

Preco treba mat vsade znameho a tiez aj to ma hneva ze za seriozu pracu na slovensku nie je dobre zaplatene. Napr v nemecku, francii su tieto umelecke prace ocenene primerane skusenostiam ,ale rovnako su ocenene aj ine prace napr v stavebnictve ci v doprave atd.
Naposledy upravil zera : 07.04.14 at 18:53 Dôvod: chybne menovanie cloveka
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zera zera

zera je offline (nepripojený) zera

nespravodlivost a protekcia, to vladne na slovensku.Staci ist do SND a ta kvalita predstavenia je asi ako v 4 cenovej.Same narazky na sex.Nechapem preco prave v umeni su platy vyssie ako na zapade.
Naposledy upravil zera : 07.04.14 at 18:58 Dôvod: nezrozumitelne
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

A teraz čo? Závidíš? Alebo to chceš niekde nahlásiť?

Hlásatelia v televíznych novinách majú vraj 1000 EUR za jedny televízne noviny. A to len prečítajú napísaný text.
1 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

A co teraz? Taka zvucka sa nerobi kady den, mozno je to jej celomesacny prijem.
Umelci nemaju prijem kazdy den ....
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

zera
staci jeden kamos a ides..
a doteraz si kde žil? na to si prišiel až dnes ráno?
1 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

zera
Za zvucku do radia sa da zarobit 2000 eur. Priemerny mesacny plat je 450 na vychod od Bratislavy
zera
Za zvucku do radia sa da zarobit 2000 eur. Priemerny mesacny plat je 450 na vychod od Bratislavy
Prečo meníš zadanie?

Tu je pôvodný príspevok:

Je podla vas realne ze znama zarobila za 1 min zvucky 2000 eur?ktoru urobila za pol dna. je to fer? bez vyberoveho konania.Teraz robi na seriali a to ma 3000 eur na jeden diel a tych dielov je 20...to fakt tak je?Nema ziadne hudobne vzdelanie len gymanizum a kamaratov reziserov z J and T.
0 0
zera zera

zera je offline (nepripojený) zera

Zdalo sa mi ze je to tak lepsie, Nasiel som stranku o zmluvach ktore musia byt zverejnene kedze su platene z koncesionarskych poplatkov. Tam som ostal prekvapeny. vyskou honorarov ohladom niektorych umelcov. Nechcel som byt konkretny.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
zera
Za zvucku do radia sa da zarobit 2000 eur. Priemerny mesacny plat je 450 na vychod od Bratislavy
Blbosť ...
Ale na druhej strane máš aj pravdu .

Prikladne :
Ja mám ten dôchodok do tých 2.000 € ...to mi vystačí akurát na kávu , cigy a palivo .
Horko - ťažko si niečo ulejem na tie priateľky , milenky a bočáky ...

Keby manželka nezarábala do tých 10.000 € , tak som v prdeli ...šak ma normál živí , šatí a platí šeky ...

Kua ťažký život je na východe ...
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

[QUOTE="Chobot"]
zera

Je podla vas realne ze znama zarobila za 1 min zvucky 2000 eur?ktoru urobila za pol dna. je to fer? bez vyberoveho konania.Teraz robi na seriali a to ma 3000 eur na jeden diel a tych dielov je 20...to fakt tak je?Nema ziadne hudobne vzdelanie len gymanizum a kamaratov reziserov z J and T.
zaujímavé tvrdenie, buď má známa 12 rokov alebo ťa vodí za nos.... nakoľko každý normálny človek v dnešnej dobe o svojich príjmoch verejne nerozpráva... zdá sa ti normálne aby ti niekto vešal na nos, že koľko zarobí, aby ťa roztislo a musel to riešiť na internete... na druhej strane ak spomínaš J & T tak to bude asi niečo na štýl Krausovho paneláku.... a v jednom rozhovore sa Kraus aj vyjadril, že za jednodnové nakrúcanie má celevrita ako Bárta, Koleník, alebo Moorová 2500 € - 2800 € no a za ten deň natočia tých dielov tak 4-5... takže nechce sa mi veriť, že dajaká tvoja známa má rovnaký honorár ako niekto koho síce za Hainburgom už nepoznajú avšak sú ich plné miestne médiá... ďalšia vec nikde nie je napísané, že ten 20 dielny seriál sa aj natočí celý...môže to skončiť ako KLAN, od ktorého si Kraus veľa sľuboval a nakoniec tú telenovelu stopli...
0 0
zera zera

zera je offline (nepripojený) zera

tak k tomu mozem dodat ze najdi si centralny register zmluv je to statna stranka .crz.gov.sk,
ak si tam das rtvs,ako objednavatel alebo ministerstvo kult. a nejaku osobu ako dodavatel tak uvidis honorar za aky vec robila. Ta znama je z gympla takze viem o koho ide a bolo to neuveritelne vidiet ze ta osoba toto zarobi, kedze islo o osobu ktora ledva zvladla maturitu a co sa tyka hudobneho sluchu tak sluch skutocne nemala. {viem to zo spolocnych triednych akcii}
0 0
zera zera

zera je offline (nepripojený) zera

2000 Eur je priemerna taxa za jeden diel priemerneho serialu ci tam robis herca ci hudbu ci scenar ci vizualne efekty
0 0
zera zera

zera je offline (nepripojený) zera

Dalsia napisala kucharsku knihu...a to mala 4 ku zo slovenciny a na maturitnom stretku sa chvalila honorarom, tieto honorare sa daju najst na uvedenych strankach centralnych registroch zmluv, fascinuje ma sikovnost a ze bez prace nie su kolace:}
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
zera
Dalsia napisala kucharsku knihu...a to mala 4 ku zo slovenciny a na maturitnom stretku sa chvalila honorarom, tieto honorare sa daju najst na uvedenych strankach centralnych registroch zmluv, fascinuje ma sikovnost a ze bez prace nie su kolace:}
Ty si fakt iná ...

Kuchár ma vedieť poriadne variť a nie ovládať slovenčinu ...

Známky nie sú totiž všetko ...
Poznám samých jednotkárov a v živote hovno dosiahli .
Poznám aj opak ...zlé známky , no vo svojom obore fachmani ...
2 0
zera zera

zera je offline (nepripojený) zera

to je pravda.Ale co sa tyka umenia na sk, tak je to o znamostiach. Mozes mat vystudovanu Vsmu a nedostanes sa k praci a inemu staci mat znamosti .
0 0
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Ak to robí pre štátnu televíziu, tam sa šafári spôsobom podľa toho kto je komu kamarát, a v podstate sa delia o províziu s tými, ktorí rozhodujú o uvedených veciach (ako v podstate pri všetkom čo je štátne...)
V súkromných síce tiež platia nejaké kamarátske vzťahy, ale nakoľko sú tam súkromní majitelia, tak púšťajú peňazí len toľko aby im vyšiel zisk.
0 0
kuravesele kuravesele

kuravesele je offline (nepripojený) kuravesele

Človek sa učí celý život :-) aj tak zomrie sprostý :-) ...viac
zera
Dalsia napisala kucharsku knihu...a to mala 4 ku zo slovenciny a na maturitnom stretku sa chvalila honorarom, tieto honorare sa daju najst na uvedenych strankach centralnych registroch zmluv, fascinuje ma sikovnost a ze bez prace nie su kolace:}
ale to nie je o vzdelaní alebo o tom kto vie ako gramatiku...treba sa vedieť predať a nie tu lamentovať, že ten má toľko a ten toľko... a ako sa hovorí "peniaze ležia všade na ceste, len ich treba vedieť pozbierať"
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

mňa takéto veci už vôbec nezaujímajú....neriešim,čo nemôžem zmeniť a mám o problém menej.......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
mňa takéto veci už vôbec nezaujímajú....neriešim,čo nemôžem zmeniť a mám o problém menej.......
Júj moja rec....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
kopretinka
mňa takéto veci už vôbec nezaujímajú....neriešim,čo nemôžem zmeniť a mám o problém menej.......
Júj moja rec....
Júúúj ....závisť je kua vlastnosť ...

Ale kto ju vlastne nepozná ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi a co ma clovek z toho ze nieco zavidi?!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať