Zavrieť

Porady

Doprovod učiteľa na súťaž

Prosím o radu - ako učiteľ sa mám zúčastniť súťaže, v ktorej som porotcom. Na súťaž idú žiaci aj našej školy. riaditeľ ma núti ísť s nimi ako doprovod, teda aby som išiel s nimi ráno, aj poobede späť. Nesúhlasím s tým, nakoľko ako člen komisie ráno sadnem do komisie, končíme cca o 16.00, celý deň nebudem žiakov vidieť, navyše ani jeden nemá 18 rokov. Ako sa mám brániť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    logomania je offline (nepripojený) logomania

    logomania
    Nemysliteľné! A kto preberie zodpovednosť za žiakov bez dozoru? Zoberie si to na triko pán riaditeľ? Vypýtajte si potvrdenie od riaditeľa, že on preberá zodpovednosť za žiakov bez dozoru, som zvedavá ako sa zatvári. Odmietnite to a trvajte na druhom pedagógovi, ktorý bude mať nad žiakmi dozor, predsa sa nedáte zatvoriť, ak sa nebodaj niekomu niečo stane. Preštudujte si BOZP alebo povinnosti učiteľa alebo niečo podobné, tam niekde to musíte mať zakotvené ako je to so sprevádzaním žiakov na súťaže.

    Doprovod učiteľa na súťaž

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.