Zavrieť

Porady

Ako reklamovať na e-bay?

Objednala som si kabelku cez e-bay, mala prísť do konca januára. Keďže nedošla, tak som sa pokúšala poslať mail podľa ich pokynov, ale že je moja zásielka "mimo nich" (niečo v tom význame). Tak som čakala, že len mešká zásielka a čakala som, ale doteraz nič nedošlo. Má už niekto skúsenosť s niečím podobným? Budem vám veľmi vďačná za nejakú info!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ako si to platila? Ak cez PayPal, tak máš ochranu platiteľa. V prípade, že predajca nedodá tovar, môžeš žiadať naspäť peniaze.

    Ak si platila iným spôsobom (prevod na účet), máš asi smolu. Odkiaľ je predajca? Z Číny? Tak potom máš malú šancu dostať späť peniaze - ale nie je to nemožné. Záleží od predajcu. Daj sem link na ten tovar či na predajcu, pozrieme jeho reputáciu.

    JA mám s nákupmi cez eBay len dobré skúsenosti. Ale pred kúpou pozriem hodnotenia predávajúceho.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    zuuzaanaa Ahoj,platila som cez Pay-Pal. Nie je to veľká suma, ale tešila som sa na kabelku (ženská ). Prvý-krát som si objednala cez ebay a zrejme aj posledný...
    New HOT sell Leather & Canvas DESIGUAL womens handbag Messenger shoulder bag ( item: 111236330772 transaction: 1131395412001 ).
    A vyžiadanie peňazí od Pay-pal je zdĺhavá záležitosť?

    Veľmi ďakujem za poskytnuté info!
    Chobot Neviem, aký mail si chcel poslať, ale ak si kupovala cez eBay, tak sa s predajcom komunikuje cez eBay. Napíš mu naprv cez eBay - dostaneš sa tam cez tvoje nákupy (purchase history) a kontaktovať predajcu (Contact seller). Potom sa ti otvorí stránka s výberom tém, kde si vyberieš "I haven´t received my item". Tam mu napíšeš, že ti neprišiel tovar a uvidíš, ako zareaguje. U tvojho predajcu sa stalo neraz, že tovar neprišiel.

    Ak ti platbu nerefunduje, treba ísť znovu na zoznam nákupov a pri tvojom nákupe kliknúť na More actions a potom na Resolve a problem. Najprv sa to bude riešiť vrámci eBay-u a následne ťa to presmeruje na stránku PAyPalu a tam už podľa inštrukcií (v záložke "Resolution Center") otvoríš nový prípad (Dispute a Transaction), kde uvedieš, aký je problém - že predajca neposlal tovar. Peniaze sa ti refundujú do niekoľkých dní.
    zuuzaanaa Super, veľmi ďakujem za pomoc, idem sa to pokúsiť vybaviť.
      zbaliť

    brodozz je offline (nepripojený) brodozz

    brodozz
    len doplnim chobota,kazdy predajca ma uvedene do kedy ma tovar byt doruceny,po uplinuti tochto terminu,je pottrebne kontaktovat pay-pal a ziadat zaplatenu ciastku

    Ako reklamovať na e-bay?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.