Zavrieť

Porady

Vystavený dobropis k pokladničnému dokladu

Zdravím, som tu opäť. Mám problém. Bral som tovar na hotovosť. Časť z neho som vrátil, ale vystavili mi k nemu dobropis. Neviem čo mám napísať, že k akej faktúre je vytavený dobropis, keď on je vystavený k pokladničnému bločku. Má s tým niekto skúsenosti?Je to kvôli KV.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    lotina Ja viem, že to ide do C2, ale treba napísať číslo faktúry, ku ktorej patrí ten dobropis, ale ja nemám to číslo, keďže som tovar bral na hotovosť. Takže neviem aké číslo tam mám napísať. To je môj problém.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    2. Ak v opravnej faktúre chýba poradové číslo pôvodnej faktúry, aký údaj sa uvedie do stĺpca 3 časti C.2 KV?

    Ak na opravnej faktúre chýba poradové číslo pôvodnej faktúry, táto faktúra nemá predpísané náležitosti podľa zákona o DPH. Ak odberateľ nevie zabezpečiť doplnenie faktúry zo strany dodávateľa, uvedie v príslušnom stĺpci údaj „0“.

    Vystavený dobropis k pokladničnému dokladu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.