Zavrieť

Porady

zápočet

Dobrý deň,
potrebujem poradiť so zápočtom, či je dobre vystavený. Boli vystavené dve faktúry, na jednu bol vystavený dobropis. Potom mi šefka dala jednostranné započítanie pohľadávok a záväzkov s tým, že započítala čiastku z dobropisu s prvou aj druhou faktúrou. Však sa započítava len raz, som myslela, že len s tou faktúrou na ktorú bol vystavený dobropis, ale ona započítala dvakrát. Čiže prvá faktúra ostala bez úhrady, a od druhej sa odpočítala dobropisovaná suma… Mám v tom guláš. Úhrada od konkrétnej firmy bola v takej čiastke ako bol vystavený ten zápočet.
Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    AK bol vystavený len na jednu faktúru, započítaš ho len s tou jednou faktúrou.
    richina takže potom je ten zápočet zle?tá druhá faktúra musí byť uhradená v plnej sume?ako mám postupovať, ked uhradili vlastne len to čo bolo na tom zlom zápočte a je to z minulého roka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.