Zavrieť

Porady

Aj vás rušia na porade automaticky generované linky na rubriky?

avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Sním.JPG  
Nie je toho linkovania na porade priveľa? A hlavne sa nedá ani pri úprave príspevku zrusit!!! Zneprehľadňuje to čitateľnosť.
Usporiadat
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Tak isto editácia je des a hrôza
Sním2.JPG  
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mne to tiež vadí, ak opravujem text, vtedy sa to rozbalí a vtedy to mažem, ale ide to ťažko, ak sa dá, vymením radšej to "stíhané" slovo za iné. Vidím to teraz, ako si pripla, tak ja tie zátvorky odstraňujem. Nabehne to potom znovu, ale už needitujem.
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
to co je za text?

ta editacia je zla suhlas
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
tie editacie to bordelia... skusim aj inak nastylovat
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A nielen to robí bordel! Pozri, ako sa niekedy zobrazí príspevok - ani rozšírený editor nepomôže - je potrebné skoro všetko prepisovať:
Editor.jpg  
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Keď má príspevok 2 riadky a 15 slov, tak sa to dá
Ale keď som chcel opraviť preklep v dlhšom príspevku, tak som to takmer nenašiel...
Veľmi mi to vadí. Aj preto hovorím, že bývalá porada bola lepšia.
priklad.JPG  
3 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

ma keru 3,14... su tie linky v textoch? ... to nestacia rubriky zobrazene hore, ktore sa tiez automaticky priraduju? niekedy z toho aj tak vyjde zaujimave zaradenie

... tu na tejto stranke sa nakoniec stretneme so vsetkymi "vychytavkami" z inych stranok az nakoniec podstata bude v cudu a ostane kompilat 777 stranok a konceptov

ine je linkovat klucove slova v novinovych clankoch a ine tu na porade, kde slovo napr. DPH mas v prispevku aj 15x - a nie je to podstatna info, ktora by mala byt zvyraznena podciarknutim

ci podstatou tejto stranky sa stava linkovanie a preklikavanie a nie to, aby sa tu radilo?
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Richard - ZRUŠ vyhľadávanie kľúčových slov v príspevkoch - robí to nehorázny bordel nielen v samotných príspevkoch, ale aj v editore. A oprav editor, pretože občas to hodí nezmysly! Viď môj príspevok vyššie!
Uvedom si, že menej je niekedy viac!
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať