Zavrieť

Porady

Čierný kašel

Pred pár týždňami sme v správach počuli že v Trenčíne sa vyskytol čierný kašel . No a tentokrát to na základe lab. vyšetrení zistili, že ho má aj moja vnučka Sisi. Už sme informovali tr. učiteľku, ktorá ju nechcela pustiť zo školy samú (hlúpy zákaz školy) keď jej povedala, že má horúčku a teraz sa divila a ospravedlňovala.
Na základe článku z priloženého linku ideme si dať urobiť vyšetrenie a pevne veríme, že malá 8.mes. Tia to nedostane. Držte nám palce.

http://www.slobodavockovani.sk/news/...l-vitaminom-c/
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zitka drzim prsty.
Naposledy upravil alaya1 : 11.04.14 at 09:47
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

Zitka, skoré uzdravenie prajem vnučke a drobčeka nech sa to nechytá. Veľa zdravia a síl celej rodinke prajem.
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Zitka, aj mňa niekedy vytáča, že nechcú pustiť dieťa domov samé, ale má to svoje opodstatnenie.... mne minule z ničoho nič odpadol syn...iba mu zostalo zle od žalúdka, povracal sa a potom 2 x odpadol.... náhla brušná viróza.....

K čiernemu kašlu : počula som, že sa znovu objavil... Držím Zitka päste, aby všetko bolo OK.....
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No ale to je zo zákona,ak sa dieťaťu cestou niečo stane,kto bude zodpovedný?To nie je len zákon školy.Učiteľka musí dieťa odovzdať zákonnému zástupcovi ktorý dieťa preberie a dá na dieťa pozor doma.Mne tiež ked príde do ambulancie samotné 16 ročné dieťa,tak nesmiem s ním nič robiť.
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zitulka nech to dobre dopadne Sisi, snáď to zvládne, veď už mala 18-ku, tak je určite dostatočne silná. Kedysi chodievali rodičia s týmito deťmi k jazeru, potoku, aby dýchalo vlhký vzduch.....To by musela BXL Dr. poradiť, či by nebolo dobre trochu v byte pariť vodu, aby bolo viac vlhko, neviem to posúdiť.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak Vincentkou nič nepokazíš,aj ked čierny kašeľ je mrcha.Užije si a rekonvalescencia je dlhá.Ak mala už 18,beriem späť.
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Dievčatá moje...ja by som to chápala, že nechcú púšťať deti samé domov , ktoré sú ešte na ZŠ, ale 18 ročné dievča študujúce na OA???...to je od veci! Pýtala sa domov, že je jej zle a má teplotu...ale z dôvodu testu z dejepisu jej povedala že musí ostať tie tri zbývajúce hodiny. Vydržala aj s teplotou 38,7°C a s takou horúčkou prišla domov. Snažili sme sa horúčky zraziť ( od 38,5 do 39,2°C na pohotovosť cez víkendy zo zásady nechodíme). V pondelok šla k lekárke, ktorej sa nepozdávala, odobrala jej krv na lab.testy na čierný kašeľ a včera jej predpísala ATB.

Mohli sme pár dní získať a nemusela by toľko vynechať (do školy ide až po sviatkoch). Aj test mohol dopadnúť aj lepšie ako za "3", to určite!
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Zitka, nemohla zavolat rodicom? Moja dcera, ked je nieco v skole, stale mi vola a ja prezvonim triednej, tiez ma uz viac ako 18 a tiez ich nepustaju samych domov. Chapem to, nakolko je ucitel v case trvania vyucovania za dieta zodpovedny.
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

alaya1
Zitka, nemohla zavolat rodicom? Moja dcera, ked je nieco v skole, stale mi vola a ja prezvonim triednej, tiez ma uz viac ako 18 a tiez ich nepustaju samych domov. Chapem to, nakolko je ucitel v case trvania vyucovania za dieta zodpovedny.
Veď práve nechápem prečo dcére nevolala ani mne, keď ju vnučka prosila, nech mi zavolá, že bývam na 5 minút od školy a ambulancia lekárky je blízko pred blokom. Vnučka mi zavolala, chcela som ísť pre ňu, ale ma prosila, že ostane na test, aby si nepokazila u učky.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Snad si tu znamku opravi, to nevidim cierno, hlavne, nech sa vylieci, to je prvorade.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Alenka, Zitka nepísala o zlej známke, iba o tom, že zostala kvôli písomke v škole..
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

evuš
Alenka, Zitka nepísala o zlej známke, iba o tom, že zostala kvôli písomke v škole..
Jaj, asi som to zle pochopila, ked pisala o tej 3.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať