Zavrieť

Porady

Bolesti slepého čreva

Ak máte bolesti brucha v pravej časti,vyhľadajte chirurga. Moja dcéra má 12 rokov, a už asi 4 roky má pravidelne bolesti slepáka. Minimálne 1 mesačne musí ostať týždeň doma. Momentálne je to v štádiu kedy pri bolestiach sa nemôže ani postaviť z postele. Teraz ju čaká operácia, pretože má chronický zápal sl.čreva. A tak Vám radím pri začiatočných bolestiach okamžite vyhľadajte lekára, neriskujte bolesti a prípadné 'prasknutie' a následné bolesti. :-)
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Váááááážne .......???
....a to fakt ???
Alebo si iba prdel robíš ???

.....či ???????
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Diduska18 Diduska18

Diduska18 je offline (nepripojený) Diduska18

Naozaj.. najprv sme mysleli kedze je v puberte ze to bude pred menstruaciou ale nakoniec to tak nieje... :-(
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Diduska18
Naozaj.. najprv sme mysleli kedze je v puberte ze to bude pred menstruaciou ale nakoniec to tak nieje... :-(
Opakujem sa ešte raz ...

Si robíš prdel ???
Myslíš si , že iní nemyslia - nerozmýšľajú ???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Diduska18
Ak máte bolesti brucha v pravej časti,vyhľadajte chirurga. Moja dcéra má 12 rokov, a už asi 4 roky má pravidelne bolesti slepáka. Minimálne 1 mesačne musí ostať týždeň doma. Momentálne je to v štádiu kedy pri bolestiach sa nemôže ani postaviť z postele. Teraz ju čaká operácia, pretože má chronický zápal sl.čreva. A tak Vám radím pri začiatočných bolestiach okamžite vyhľadajte lekára, neriskujte bolesti a prípadné 'prasknutie' a následné bolesti. :-)
to ste 4 roky čakali......ludia sú divní....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Diduska18
Ak máte bolesti brucha v pravej časti,vyhľadajte chirurga. Moja dcéra má 12 rokov, a už asi 4 roky má pravidelne bolesti slepáka. Minimálne 1 mesačne musí ostať týždeň doma. Momentálne je to v štádiu kedy pri bolestiach sa nemôže ani postaviť z postele. Teraz ju čaká operácia, pretože má chronický zápal sl.čreva. A tak Vám radím pri začiatočných bolestiach okamžite vyhľadajte lekára, neriskujte bolesti a prípadné 'prasknutie' a následné bolesti. :-)
to ste 4 roky čakali......ludia sú divní....
BINGO !!!!!

Ale nie , oni nečakali ....proste to dievča je predčasne vyvinuté a už krámy dostalo ako 8 - ročné ...to preto ...
Čomu nechápeš ???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

keby mi 8 ročné decko dostalo menzes tak by som asi išla ku gyndošovi.....nepíše kedy mala bolesti...mohla aj ovulovať.....a vôbec....išla by som tak či tak.....od zapáleného slepáka sa jej mohol "chytiť" aj vaječník......
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

O com je tato tema? Nejako mi unika pointa...

Je snad normalne, ze kazda matka ide s dietatom k lekarovi, ked ma dieta bolesti, nie?

Inak, vela ludi malo v detstve podrazdne slepe crevo, netreba vzdy operovat, niekedy sa to ustali same. Sama som to ako decko mavala,( samozrejme, ze vzdy ma zobrali rodicia k lekarovi /aj bez rady z internetu), ale slepak mam doteraz...u kazdeho cloveka je to individualne
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
arizona
O com je tato tema? Nejako mi unika pointa...

Je snad normalne, ze kazda matka ide s dietatom k lekarovi, ked ma dieta bolesti, nie?

Inak, vela ludi malo v detstve podrazdne slepe crevo, netreba vzdy operovat, niekedy sa to ustali same. Sama som to ako decko mavala,( samozrejme, ze vzdy ma zobrali rodicia k lekarovi /aj bez rady z internetu), ale slepak mam doteraz...u kazdeho cloveka je to individualne
Odpoviem a končím :

Táto téma je o hovne ...
Pointa je asi v tom , že Diduška nechá každý mesiac 4 roky svoje dieťa doslova trpieť a teraz ide dávať ostatným rozumy ...

0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ako sa dá táto téma uzavrieť?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

myslim, ze Richard upozornoval, ze tu budu vznikat divne temy, od malopocetnych prispievatelov, dalsia je o vyzivnom- ako dostat peniaze od otca.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať