Zavrieť

Porady

Načítanie dlhodobého hmotného majetku do súvahy

Dobrý deň,
prosím vás potrebujem poradiť. Pracujem s programom MK Soft a chcem vygenerovať súvahu k danému štvrťroku a neviem prečo, ale neťahá mi tam všetky samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí a neviem prečo. Aj keď zaškrtnem políčko načítať údaje z minulých období. Nechápem čo sa stalo.
Ďakujem už vopred tomu, kto mi s tým pomôže.
Naposledy upravil Masimo : 16.04.14 at 05:33
Richard Masimo, otázka slúži všetkým preštuduj si toto: http://www.porada.sk/t241041-poprosi...-podstatu.html
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Masimo Pre mňa je to nový program, ešte s ním neviem poriadne pracovať. Môj problém je, že v roku 2012 mi pekne započítava do súvahy celkový stav dlhodobého hmotného majetku ale v roku 2013 to robilo a už to nerobí a neviem prečo a taktiež v novom roku 2014. Teda dám si celú súvahu od 1.1.2013 do 31.12.2013 a stav DHM majetku má byť napr 233 685 a je len nejakých 45 600 a nechápem. Chcela by som vedieť ako to natiahnuť do súvahy, pretože ku koncu roka 2013 bol stav v súvahe - účtovnej závierky 233 685 a teraz to tak neťahá.
    Ak by sa niekto našiel a vedel mi s tým pomôcť budem mu veľmi vďačná.
    Vopred ďakujem

    Načítanie dlhodobého hmotného majetku do súvahy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.