Zavrieť

Porady

Dotacia pre SZCO

Dobry den, chcem sa opytat, ked som bral dotaciu na zivnost, presli dva roky a ja som neminul vsetku dotaciu, musim ju vratit? Tu zvysnu cast?
Dakujem Ivan
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ivanko1 Jedine co tam je napisane v dohode, ze musi byt aktivna 24mesiacov, a este ze by som sa mal drzat predbeznej kalkulacie v podnikatelskom zamere.. Na urade mi sami nevedeli odpovedat.. Lenze podnikatelsky, respektive kalkulacia, je len orientacna a real je iny..
    Katy a R tak nevidela som síce tú tvoju dohodu - ale určite tam je napísané, že za akých podmienok UPSVaR poskytuje dotáciu - a aké sú sankcie v prípade nedodržania. .. a že ti na úrade nevedeli povedať ??? (to je hádam len sranda...)
    Ivanko1 To nie je sranda, pan ktory to ma na starosti, vytiahol zmluvu a zacal citat pred do mnou, a nenasiel tam nic konkretne, okrem tych 24 mesiacov, a toho podnikatelskeho zameru... aj uctovnik studoval a nenasiel nic okrem tych 24mesiacoch..
    Katy a R tak sa zariaď podľa toho ..
      zbaliť

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Jasné, že áno, veď určite keď si chodil na školenie Vám o tom hovorili. (Aj ja mám dotáciu, toho roku mi končí a na školení nám to bolo povedané a nechce sa mi vyťahovať dohodu, ale tuším, že aj tam je to uvedené).

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    To si nemal plán použitia? Najprv sa zvyklo dávať na nákup premetov na zabezpečenia podnikania neskôr sa mohla použiť polovička na mzdy a odvody,a pod. Preto by si ich mal vyčerpať podľa plánu použitia nehovor že nemal ani mzdy a odvody.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.