Zavrieť

Porady

Je mozne zeby mi uznali opatrovnicke,ak ano v akej vyske?

Zdravim,chcem si vybavit opatrovnicke cez urad prace... na svoju babku ktoru nohy s roka na rok menej a menej posluchaju,prejde uz len ked musi alebo ked ledva sem tam navari ,uz sa sama ani neokupe ,zopar krat sa stalo ze sa posmykla a skaredo sa poodierala,viete mi poradit v akej vyzsie by sa pohybovalo opatrovnicke na moju babku?Pocula som vselijake nazory ,a konecne som sa odhodlala napisat aj tu,za kazdu radu som vopred vdacna.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Ak babka nemá žiadne zdravotné postihnutie, tak sa obávam, že ti žiadne opatrovné nepriznajú. Opatrovateľský príspevok sa priznáva osobe, ktorá sa nepretržite stará o inú osobu, ktorá je na opatrovanie odkázaná. Odkázanosť sa preukazuje lekárskym posudkom. Zvyčajne ide o osoby ZTP, ktoré sú odkázané na trvalú opateru.
    Zuzana Černeková nie nema zdravotne postihnutie,len na nohy uz nemoze,pouziva palicu,dakujem pekne za reakciu na moju otazku

    Je mozne zeby mi uznali opatrovnicke,ak ano v akej vyske?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.