Zavrieť

Porady

Dodatočné priznania - 2003

Chcela by som sa spýtať všetkých ochotných diskutujúcich:
Podávala som dodatočné daňové priznanie k 4.Q 2003, čím sa výrazne zmenila aj súvaha a výkaz ziskov a strát vo firme. Treba Daňovému úradu dodať správnu súvahu, výkaz ziskov a strát, poprípade aj dodatočné priznanie PO? A do akého dátumu (ak nejaký dátum existuje) treba odovzdať súvahu, VZaS + poznámky do zbierky listín (za rok 2003), pretože to tiež ešte nemajú


PS: Chcela som tiež podotknúť, že odkedy som "natrafila" na túto stránku, stále sa tu vraciam po rady a skúsenosti. Vďaka Vám všetkým))
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Prdpokladám, že ide o dodat. daňové priznanie za 4. Q k DPH? V tom prípade, keď ste ešte nemali schválenú účtovnú závierku za r. 2003, môžete otvoriť účtovanie r. 2003. Inak už zmeny, na ktoré ste prišli po uzavretí roka, účtujete v tom období, keď ste na chyby prišli. Ak by sa Vám po opravách zmenila daňová povinnosť dane z príjmu PO, tak treba podať dodatočné daňové priznanie aj k tejto dani.
    Súvahu atď. za r. 2003 treba odovzdať do 30 dní od schválenia účtovnej závierky do obchodného registra.

    Dodatočné priznania - 2003

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.