Zavrieť

Porady

Ako odučiť psíka báť sa byť doma sám?

Nemá niekto praktické skúsenosti s tým, ako odučiť psíka báť sa, keď ostane doma sám?
Naposledy upravil Puma05 : 27.04.14 at 13:44
alaya1 co je to psika? Steniatko, rasa, vek, ako dlho je sam. malo udajov na odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Ja som mal raz škrečka, ktorý sa bál búrky. Keď sa blýskalo, tak behal po byte a všade zanechával bobky. Tak som mu zohnal kamarátku mačku, tá ho hneď vyliečila z tej fóbie.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Puma05 Dakujem, tie odkazy som presla uz davnejsie, mala som skor na mysli, ci niekto z poradakov nieco take riesil a ma s tym vlastnu skusenost.
    erik555 ale to nie je opravit jeden druh poruchy! Kazdy pes nie je rovnaky! Musis najst vlastny sposob k povahe tvojho psa! Nieco podobne riesil Cesar Millan aj vo svojich relaciach "Znalec psi duse" a mozes sa jeho sposobom inspirovat! https://www.google.sk/#q=znalec+psi+duse
    arizona ved tam mas popisanych vela skusenosti,ako sa to da psika naucit.Nielen osobnych,ale aj od odbornikov, ale asi sa ti tazi citat...
    arizona http://www.stastnypes.sk/stastnypes/0/0/2/42
      zbaliť

    Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

    Emka Roman
    nechaj mu fotku

    Hlasovalo 4 pouzivatelov

    Užitočné (2)
    Ing. Ľubomír Janoška, vlado 33
    Neužitočné (1)
    Nevhodné (1)
    0

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    Ako vieš, že sa bojí? Preto že šteká? To nie je strach, on bol zvyknutý na šteniatka z vrhu a na matku. Trvá dosť dlho, kým si nájde zábavku - napríklad boj s papučou, trhanie poťahov (ak je v byte) a potom mu už jeho svorka nebude chýbať. Pre majiteľa, ktorý si donesie šteniatko, je dobré zobrať na niečom pach jeho matky
    - napr. majiteľ môže utrieť fenku nejakou handričkou a tú dávať šteniatku na nový pelech. Šteniatka sú u nového majiteľa potom kľudnejšie a skôr si zvyknú na nový domov

    Ako odučiť psíka báť sa byť doma sám?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.