Zavrieť

Porady

ako ziskat naspat darovaneho psika ked som sa dozvedela ze zije zlych podmienkach

ta pani sa mi neozyva ani nereaguje na sms ani neotvara dvere a susedia hovoria ze ho asi nema ako mam postupovat policia neurobila nic pritom sme mali dohodu ze mozem kedykolvek psa navstivit alebo sa telefonicky spytat neviem co snim spravili ked takto reaguju dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    hm,len číhať niekde za rohom a čakať,kedy výjde z bytu...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    A vies komu si ho darovala?
    Nebolo to niekomu cudziemu na inzerat? Boh vie, kde ten psik skoncil...

    Davnejsie sa tu riesil podobny pripad, ked pani si zobrala psika,akoze pre svoju malu dcerku a nakoniec predavajuca zistila /ked jej meno a telefon hodila do googlu/, ze pani je mnozitelka a psikov predava...

    PIPI11 je offline (nepripojený) PIPI11

    PIPI11
    ivka70 Pozri príspevok
    Mas aj darovaciu zmluvu?
    nie nemam vymenili sme si len cisla ateraz ma vypnuty mobil vypatrala som aj adresu je z galanty len mi neotvarala dvere neviem vobec co je s nim

    PIPI11 je offline (nepripojený) PIPI11

    PIPI11
    ano cez bazos zdala sa mi seriozna no teraz neviem co si mam mysliet a co mam vlastne robit

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    PIPI11 Pozri príspevok
    ano cez bazos zdala sa mi seriozna no teraz neviem co si mam mysliet a co mam vlastne robit
    Nuz, asi uz neurobis nic, zabudni. A pouc sa do buducnosti.
    Neviem ako si patrala po adrese, ale ak si chcela presne udaje a moznosti kontroly, mali ste to spisat do dohody o darovani.
    Takto mozes nieko,mu tvrdit, ze si mu cosi darovala ....

    ako ziskat naspat darovaneho psika ked som sa dozvedela ze zije zlych podmienkach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.