Zavrieť

Porady

zastup za MD a RD

kolegyna je zamestnana ako zastup za MD a RD sefky a ja som zamestnana ako zastup za MD a RD jej podriadenej. Ked sa sefka z MD vrati, moze byt moja kolegyna presunuta na moje miesto, i ked sa podriadena z MD a RD neplanuje este tak skoro vratit?
Dakujem,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    petraa1 cize s mojim suhlasim, ci so suhlasom podriadenej?
    Tweety Samozrejme, ak by si Ty bola na M alebo RD, tak môže byť presunutá ale musí sama s tým súhlasiť.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ak máš v pracovnej zmluve zastupovanie konkrétnej pracovníčky, tvoj pracovný pomer končí až jej návratom z MD alebo RD. Ak by ťa zamestnávatel chcel prepustiť skôr, môže tak urobiť len z výpovedných dôvodov uvedených v § 63 ZP. (ak som teda správne pochopila tvoju otázku. Predpokladám, že ty sa na MD nechystáš)
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    petraa1 Je to velmi zvlastny vztah, lebo obe kolegyne su na MD (aj sefka aj jej podriadena) a ja s mojou sucasnou kolegynou sme ich zastupy. Cize ak sa sefka vrati z MD, mozem byt ja "vyhodena" z miesta mojou sucasnou kolegynou, ktora zastupovala sefku? Ja sa na MD zatial nechystam...
    veronikasad Máš v prac.zmluve meno pracovníčky, ktorú zastupuješ ? Predpokladám, že máš pracovnú zmluvu na dobu určitú ...
    Tweety Nie, tak to určite nie, zamestnáv. musí postupovať podľa ZP a PZ.
    petraa1 hej, na dobu urcitu ako zastup za MD tej a tej konkretnej...
    Tweety Potom sa nemáš čoho báť.
    veronikasad Tak ako som napísala, tvoj pracovný pomer skončí až keď sa tá a tá pracovníčka vráti späť do práce.
    veronikasad Majka, nebola by som si až taká istá, stačí aby RD prerušila jedným dňom dovolenky (dúfam, že tento návod nečíta Petrin zamestnávatel)
    Chobot Potom tvoj PP sa skončí až návratom tej konkrétnej zamestnankyne. Štandardne.

    Neštandardne sa môže stať čokoľvek....
    Tweety To áno, ale na čo strašiť.
    petraa1 Dakujem velmi pekne!!!
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.