Zavrieť

Porady

4 komentárov     zbaliť
taiko ja len tak na okraj. Tusim, by si nemal(a) v jednom jedle miesat mliecny a masovy vyrobok
erik555 a preco?
ldi manželka ma rada kupovane syrové..chcel by som ju prekvapiť a urobiť doma.
erik555 preco som sa pytal taika Preco by sa nemal v jednom jedle miesat mliecny a masovy vyrobok?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    ja viem,sto ľudí sto chutí,ale toto a ešte grilovať?Ak píšeš o domácej klobáse tak nech je to domáca klobása a nie "hudba z marsu".Ja mám veľa receptov na domácu klobásu,no v žiadnom sa nespomína syr.Alebo proti gustu žiadny dišputát,len potom nerobiť hanbu domácej klobáse!!!
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ldi Ja si myslim že hanbu robiť nechcem len ako tvrdim žena si kupuje syrové klobasky na gril a ja by som jej chcel urobiť doma.Ale asi je to blbosť tak mi pošli nejakyy dobrý recept na domacu...dakujem
    kozlíček na 10 kg mäsa:ja robím len bravčové,alebo ak chceš miešať divinu,alebo hovädzinu tak pomer 7kg bravčovina ale masnejšia,lebo divina a hovädzina je suchá a klobásy by boli nie dobré a 3 kg iné mäso
    10 dkg paprika sladká
    3 dkg paprika pálivá
    10-15 dkg cesnak-alebo i viac záleží na chuti

    1/2 balíčka rasce
    20dkg soľ
    5 dkg korenie
    1/2 litra vody

    koreniny rozmiešať vo vode,vliať do mäsa a riadne zamiešať.Nechať aspoň 12 hod. postáť,naplniť do čriev a krásne vyúdiť!A potom už len variť a vyjedať pokiaľ je čo!
    erik555 kozlicek, ale tu je rec o klobaskach na gril!
    kozlíček erik555,ja vidím,že je tu reč o domácej klobáse so syrom na gril,či?
    erik555 tak neviem, preco ten tvoj prispevok, ked vidis temu o domacich klobaskach so syrom na grilovanie Ty tu pises o klasickej domacej udenej klobase
    kozlíček čítaš všetko,či len niečo?
    erik555 toto si pisal, nie? "ja viem,sto ľudí sto chutí,ale toto a ešte grilovať?Ak píšeš o domácej klobáse tak nech je to domáca klobása a nie "hudba z marsu".Ja mám veľa receptov na domácu klobásu,no v žiadnom sa nespomína syr.Alebo proti gustu žiadny dišputát,len potom nerobiť hanbu domácej klobáse!!! ".......on nechcel robit hanbu domacej klobasy, on pisal o domacej klobasy so syrom na grilovanie. A ty mu zabijes klasicku udenu klobasu A domaca znamena, ze je vyrobena doma! Pod tym nic ine nehladaj...
      zbaliť

    Ahojte priatelia.Robili ste už domace klobasky so syrom na gril?Pokial ano poprosim o recept.Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.