Zavrieť

Porady

vo výkaze zdravotného poistenia za apríl mi dalo u zamestnanca čerpajúceho 1 deň dovolenky 31 kalendárnych dní - namiesto 30 - kde je chyba?

Ja viem, veď to že apríl má 30 dní - u tých čo nezadávam dovolenku jje to ok, ale u jedného čo som zadala dovolenku sa mi zvýšil počet dní v mesiaci na 31 - čistý zázrak
Naposledy upravil ecuch : 02.05.14 at 09:48
4 komentárov     zbaliť
veronikasad v akom mzdovom SW ? Naozaj robíš výplaty za apríl ?
ecuch V POHODE. A naozaj - u tých bez dovolenky mi to robí dobre, len u toho jedného mi pridalo deň.
veronikasad Zadávaš dovolenku správne, resp. robí ti to len tento mesiac - v minulosti nie ?
veronikasad Znížilo ti základnú mzdu o náhradu za dovolenku ? (nerobím v Pohode, tak s konkrétnou radou nepomôžem)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JanoL je offline (nepripojený) JanoL

    JanoL
    No, ešte že ma "ecuch" predbehLA pri aprílových mzdách.
    Zamestnanec bez dovolenky: 30 dní vo výkaze do ZDRPOI. S jedným dňom: 31 dní. S dvomi: 31 dní.
    Soudruzi v Stormware někde udělali chybu.....
    Načim reklamovať.
    Prechádzal som predošlé mesiace, tam som to mal OK.

    Prajem POHODOVÉ dni - Ach jaj...

    Jano
    Naposledy upravil JanoL : 02.05.14 at 13:35 Dôvod: Kukám, že ecuch je teta. Prepáč...
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Hotline nefunguje ?
    veronikasad Po pridaní dovolenky kráti základnú mzdu a navyšuje len počet kal.dní, alebo aj základná mzda zostáva bez zmeny ?
    JanoL Mzda je ok. Dokonca aj mzdový formulár na televízore ukazuje pekne 30 dní, aj do SP ide 30 dní, len do Zdravotky 31. Chybička se vloudila...
    Hotline neviem, ja komunikujem radšej emailom.
    veronikasad Tak im napíš srdečný pozdrav.
    JanoL Stalo sa....
    ecuch Som rada, - teda nie tej chybe, ale že nie som jediná - už som nechápala ..... a hej som tetuška.
    JanoL 6.5.2014 12hod - Už je nový update, kontroloval som -> Aj zamestnanec s dovolenkou má do Zdravotky 30 kalendárnych dní.
    Pekný deň praje
    Jano
      zbaliť

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Za apríl má byť 30 dní, aj keď zamestnanec čerpal 1 deň dovolenky.... Predsa, nebola zmena platiteľa do ZP !!!

    vo výkaze zdravotného poistenia za apríl mi dalo u zamestnanca čerpajúceho 1 deň dovolenky 31 kalendárnych dní - namiesto 30 - kde je chyba?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.