Zavrieť

Porady

Problémy s akne na hlave.....

dúfam že mi niekto bude vedieť poradiť...

Prečítal som tú veľa článkov o akne, na tvári a tak ale malo kde som našiel aby mal niekto problémy s akne na HLAVE(VO VLASOCH) ... Ja mam bohužiaľ tento problem... Trva to už dlhšie, väčšinou sú to menšie vyrážky nebadateľne ale raz za také 2 tyždne sa mi spravi veľká zapalená červená vyrážka napr. v zadnej časti hlavy je to neprijemne lebo po par dnoch mi v tom mieste kde tá vyrážka bola, vypadnú všetky vlasy, a mam tam plešinu, vyzera to hrozne a neviem či tam vlasy porastú alebo nie, uz sa mi to spravilo asi 3x krát takto....
4 komentárov     zbaliť
korela Koľko máš rokov?
korela Koľko máš rokov? Necestuješ náhodou po exotike?
96jozo96 18. nie ..
96jozo96 som už s toho načisto zufaly, furt sa na hlave, z ničoho spravi taky vred.. a potom mam snim tyzden dva problemy,,, bud to vypadnu vlasu,, alebo mam tam fest velky vred.. neviem či to vypučiť abo čo. na lici sa mi spravila cysta..... neviem čo teraz s nou
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    96jozo96 Akne mam na tvári dosť v dosť silnej podobe.... aj na chrbte.. no zistil som že aj na hlave. bohužiaľ.. bol som s tym dávnejšie u kožnej ona mi to pozrela. nepovedala mi nato, nič akurat mi predpisala šampon kelual... super že? TERAZ SOM SI VSIMOL ZE TO MIESTO KDE MI TIE VLASY VYPADALI... tak je take začervennane. ale neviem nevidim tam poriadne. ale tušim ze su tam take male čierne bodky, ale nesom si isty, to vyzera ako to s čoho vlastne rastie vlas nie? lenze ono to tam je v takej istej podobe.. uz par dni, nechce s toho nejako vlas vyrasť, mysliš že mi tam vlasy porastú? A CO SA TYKA. KOZNEHO.. bol som tam vieš čo mi povedala? pozrela mi zo zadu na vlasy, povedala ze vlasy mam jemne a krásne, ze mam ich super,, a predpisala mi šampon kelual.....
    lujza.j ja si šampony vyrábam doma....
    korela Vo vlasoch sa vyskytuje psoriáza, a tá nemá takéto prejavy, akné nie. Tie vyrážky vo vlasoch majú aký priemer keď sa zväčšia? Zmiznú sami od seba a koža sa vráti do pôvodnej fatby?
    Choď za odborníkmi, na kožných sa nespoliehaj - http://www.esthetic.sk/o-esthetic/. Neoľutuješ, Nech ťa nezmýli ich mediálne známa činnosť, je tam výborná d i a g n o s t i k a . A o to ti ide.
    96jozo96 ešte som zabudol povedať, že teraz v tom mieste kde sm mal tu vyražku a teraz tam nemam vlasy..... tak teraz tam citim taky akysi tlak... alebo tak ako keby som tam mal zimomriavky.. čo to moze byt?
    96jozo96 a ešte k tvojej otázke.. tie vyrážky su najprv take bolestivejšie na dotyk...ale najprv maličke neskôr sa zväčšia a ščerveneju maju priemer vacsinou tak 1 cm... no napriklad po tej minulej čo mam na ľavo,, tak mi ostala taka červena farba pokožky na tom mieste... ale uz sa to pomaly meni na bielu.... a ta dole kde mi nerastu vobec vlasy. tak ta je aj teraz červena. myslim
    korela A po zahraničí sa nemotáš? Alebo neprichádzaš s niekým do kontaktu? Koľko máš rokov, dopíš.
    96jozo96 Nie to určite nie.. v zahraničii som nebol ešte ani a mam 18
    buchač Ten vek veľmi veľa vypovedá .................................
    96jozo96 ano ja viem ze su to hormony, puberta....vela ľudi v mojom veku..... ma takéto problemy ale koľko ľudi ma akne aj na hlave?.. 1%?
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    okrem toho ako ísť k lekárovi ako píše Mila...by som sa pozrela po nejakom oleji a miesto by som si potierala napr.:
    http://www.sebapoznanie.sk/sebapozna...vy-olej-100-ml
    http://www.sebapoznanie.sk/sebapozna...ny-olej-200-ml

    kuk aj tu vela tém: http://www.porada.sk/gsearch.php?sec...-8&q=akn%C3%A9
    Naposledy upravil lujza.j : 04.05.14 at 16:26
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    96jozo96 vdaka, určite si to zakúpim... ale neviem čo dalej... myslite ze mi tam budu rasť na tom mieste ešte vlasy? už na hlave mam jedno miesto.. ale tam mi zasahoval chirurg. to je pochopiteľne ze tam mi už vlasy rasť nebudu ale túto, tuto dufam že ano.... mačam si to z repikom, je to červene, a stale tam cvitil taky hrbolček.... neviem či je tam vidno aspon nejake tie bodky, aby som vedel či ten vlas aspon ma s čoho vychadzať, ale nevidim to lebo je to vzadu ....
    lujza.j doplnila som....
    96jozo96 čital som všetko. ale malo kde, teda skoro nikde sa nepise o akne na hlave..... neviem teraz čo s tym mam robiť.. raz som si ako uplny laik, drbol eclaran na vlasovu časť pokožky a doteraz mi tam nerastu vlasy..
      zbaliť

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    , tu povedala iba čiastočnú pravdu. Ty si musíš nechať urobiť odber krvi a z nej vyhodnotiť čo sa len dá, vylúčiť intolerancie na potravinové zložky alebo aj vnútorné dg. Zaviesť pitný režim, stravovať sa asi zdravšie, pretože to čo máš v tele zbytočné a nemí ako odísť z tela von, tak sa vylučuje cez pokožku.
    Ak si dôkladne ráno vyčistíš tvár, tak do budúceho čistenia si nesiahaj na tvár. Naučíš sa to. Uteráčiky si vymieňaj každý deň , najlepšie vyvarené, prežehlené. Ešte lepšie papierové obrúsky. Dodržiavať prísnu hygienu. Vylúč cukor, zníž múčne výrobky, príliš mastné jedlá. A choď sa dať vyšetriť na adresu, ktorú so ti odporučila.
    Pretože budeš vyhadzovať prachy za kozmetické blbosti, za tú cenu si zaplatíš aspoň správnu diagnostiku. Musíš sa očistiť aj zvnútra. Inak to nepôjde.

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    Problém je skôr na dlhodobejšie liečenie na kožnej ambulancii,rozhodne to nepôjde dať do poriadku ľahko ani rýchlo.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...ja sa vyjadrím klasicky ....

    VŠETKO so VŠETKÝM SÚVISÍ .
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    96jozo96 Len neviem s čim súvisi toto.. žiaľ..
    buchač Neviem dĺžku Tvojich vlasov , ale ako prvé by som asi urobil to , že by som šiel úplne do hola ...
    Nech sa k slovu dostane aj slnko ...
    96jozo96 mam taky strih ze v predu asi 7-10 cm dlhe a boky aj vzadu vyholene na 3jku... myslis tak aby som opalil tie mieste kde mam jazvy? aby to nebolo tak vidno?
    buchač Nejde o to opálenie ...
    Ide o ten prístup slnka a vzduchu ....ide aj o to , že pot a špina zo vzduchu robí svoje negatívum .

    Onehdá som mal lupiny , šiel som do hola ...a ajhľa lupiny zmizli .
    96jozo96 a mysliš že kvôli tomu sa mi tam robi akne?.. a ked sa ostriham do hola tak to bude fajn lebo mi nebude vidno tu velku jazvu, lenze ako nahle trošku porastu vlasy. tak ju uz bude vidno a toj e veľmi neprijemne.. bol som na chru. zakroku... mal som cistu na hlave.. na pravom temene 4x4 cm mam tam dieru jak hvoado
    buchač Kua ....a chceš byť bez akné , alebo za fešiho ?
    Dieru jak hovado ??...4 x 4 ??? No a čo ? ...ja mám jaziev na tele plno od hlavy až dole ...dokonca jednu aj na zadnej časti tela - riť mi delí na dve polovičky ...
    96jozo96 kde berieš istotu ze ked sa ostriham do hola, taak mi zmizne akne ?
    buchač Ma teda ale VEĽMI ZLE chápeš ....neskutočne !!!

    Ja nič netvrdím !!!
    Nikdy nie nič isté ...

    Ja len vravím , čo by som JA robil .
    Určite by som navštívil jednu doktorku ...
      zbaliť

    Problémy s akne na hlave.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.