Zavrieť

Porady

Odhlásenie vozidla ..aký doklad ?

ahojte, predal som auto do ineho okresu v pondelok ho chcem odhlasit len na autobazar.eu som pozeral doklady na stiahnutie a neviem ktory potrebujem :/ poradili by ste mi ? a v poistovni sa auto odhlasuje az po odlhaseni na policii ??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Na odhlásenie potrebuješ Žiadosť o vykonanie zmeny formát A5, veľké osvedčenie o evidencii vozidla, platné PZP, ak si firma Výpis zo živnosti alebo OR, ak si občan, len OP.. PZP zrušíš až po zapísaní zrušenia teba ako držiteľa vozidla v osvedčení na DI..
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Michal.novo dakujem len na nete som to nenasiel ,..,,naposledy ked som odhlasoval tak som to rucne vypisoval na policii a co som pozeral na nete nic sa na to nepodoba
    avalik v tom linku co som ti dala sa vies prekliknut aj na tlaciva
    Žabinka http://www.minv.sk/?tlaciva-evidencie-vozidiel v tlačivách stredné tlačivo..
    Michal.novo DAKUJEM VAM
      zbaliť
    Michal.novo ešte som sa chcel spýtať, je tam ze ziadam o dorucenie osvedcenia o evidencii -cast I ..tak to uz posiela policia nemusim mu technicky posielat ja postou ? alebo ako to je ?

    Odhlásenie vozidla ..aký doklad ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.