Zavrieť

Porady

Aky set-top-box FullHD, , TWIN

Dobry den, chcem sa spytat kedze nemam velky rozhlad STB, vyhliadol som si Amiko Alien 2, kvoli tomu ze je moznost 2 nezavislyh s2 vstupov, co znamena ze mozem jeden program pozerat a druhy nahravat oco mi aj ide, no dalsiu otazku sa chcem spytat ci tento STB je FULLHD alebo iba HD (720/1080), chcem to na Skylink... ale tiez chcem aby som mohol prejst pripade aj inam taktiez ma linux oco mi islo dokonca dual... no ale nieje to ziadna novinka a uz sa predava dlhsie a preto sa chcem spytat ci niekto pozna aj lepsi novsi (vykonnejsi) STB ktory ma tieto vymozenosti... NET,Linux,Twin, ....

Tiez sa chcem spytat este ze v akom rozliseni skylink vysiela HD programy ci je to v FULLHD1080 alebo HD720 myslim tie ktore maju v loguHD popripade v nazve
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    HD stanice su hadam vsade v 1080i.
    A ci je FullHD? To si este nevidel technicky popis k tomuto vyrobku?

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ja teda neviem, ale zisťujem, že stále sa tu pýtajú také somariny a pritom stačí vyhľadať: http://www.nay.sk/amiko-alien-2/d-31...FaXHtAodEkAAHQ a je tam aj popis....
    Lenivosť nebetyčná.....
    A Skylink zatiaľ 1080i (a ešte dlho bude).....
    nunenko a to ešte sa už pomaly alien2 nepredáva..
    Ta isto nemusí byť dvojtunerový a v rámcij jedného transportéru sa dá nahrávať viackrát a pozerať niečo iné.
    Zbytočne odpovedať, info si nájdi napr. tu:
    http://www.satelity.ellano.sk/16377/2-x-dvb-s2.html

    Aky set-top-box FullHD, , TWIN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.