Zavrieť

Porady

Problém s USB

Mám 16 GB USB (kingston DT R500) ktoré som naplnil do plna, vytiahol z počítača, na druhý deň keď som zasunul usb do pc mi napísalo že softwér zariadenia nebol uspešne nainštalovaný a počítač začal vydávať zvuk ako pri zasunutí usb a vysunutí, v zložke tento počítač mi ho na sekundu ukázalo a aj to s modrým otáznikom a hned zmizlo, už som to aj odinštaloval v správe zariadení nech sa to nanovo nainštaluje ale zas neúspešné, keby viem že to USB je zlé kašlem na to, ale na usb som len nahádzal veci a vytiahol, nič viac sa sním nerobilo, nevedel by mi niekto poradiť čo by som mal stým spraviť?
Naposledy upravil Fr4nS : 20.05.14 at 20:17
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Mala som podobný problém, ale na druhom pc mi ho načítalo rovnako , skúste ho na inom pc preformátovať , možno to pomôže.
    Fr4nS už ma to napadlo, mam win7 32bit, skúšal som u suseda s win7 64bitom a taktiež aj na xp, s win 64 bit ho ani nenašlo a na xp nainštalovalo ale v počítači neukázalo ako disk, ani po reštarte

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Riešil som podobne nenaformatovateľný disk 500 gb. Skušal som kadečo v pc či notebooku, nakoniec som ho nakopol vytvorením partícii v os Spark satelitneho prijímača Amiko Alien. Potom už ho bolo možné naformátovať.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Fr4nS žial bohu nemam tú možnosť vyskúšať to na podobnom zariadení
    sosak Skúsiť môžeš u kamaráta, čo má v PC os linux.
    marjankaj A po tom naformátovaní si sa dostal k údajom na tom USB?
    misoft Ak ho sformátuje, tak nič tam nebude.
      zbaliť

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    USB zariadenie treba používať korektne. Ak si vytiahol USB kľúč bez kliknutia na ikonu bezpečné odobranie hardwaru, tak je pravdepodobne poškodený a nič mu nepomôže.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Fr4nS áno vždy to robím, viem aký by to malo následok, čiže vytiahol som ho cez ikonu bezpečné odobratie ...
    vlado 33 Keď zadáš do vyhľadávania, správa počítača- správa diskov, nie je ho tam vidno?
    Fr4nS ukáže mi ho tam asi na sekundu a aj to k nemu napíše "Disk 1 vymeniteľný nečitateľný"
    misoft Môžeš ho vyhodiť, pokiaľ nenačítalo u teba, ani na iných OS u kamarátov.....
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.