Zavrieť

Porady

okamžité skončenie PP a doručenie

Ahojte, chcem sa opýtať čo mám písať zamestnancovi kým prevezme list s okamžitým skončením PP z pošty? Tieto dni má mať A či neplatené voľno?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Zamestnanec prestal chodiť do práce ? Ak je to možné, doručte mu oznámenie osobne a prac.pomer môžete ukončiť hneď.
    Ak budeš oznámenie posielať poštou, treba ho poslať do vlastných rúk (s doručenkou), s krátkou úložnou dobou na pošte.
    jersseyke išlo poštou lebo odmieta prísť do kancelárie, a firemný telefón vypol. Takže teraz mu píšem stále absenciu až pokial sa mi nevráti doručenka z pošty?
    Tweety ÁNo, tak.

    MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

    MIRKA111
    Zatiaľ eviduješ absenciu, na neplatenom voľne by ste sa s ním museli písomne dohodnúť...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jersseyke Ďakujem...ale už mi samozrejme prišla PNka, ktorú začal pozadu...
    veronikasad Vlastná PN zamestnanca nepatrí medzi dôvody, pre ktoré nie je možné ukončiť pracovný pomer okamžitým zrušením (ak boli splnené odstatné podmienky)

    (3) Zamestnávateľ nemôže okamžite skončiť pracovný pomer s tehotnou zamestnankyňou, so zamestnankyňou na materskej dovolenke alebo so zamestnankyňou a zamestnancom na rodičovskej dovolenke, s osamelou zamestnankyňou alebo s osamelým zamestnancom, ak sa stará o dieťa mladšie ako tri roky, alebo so zamestnancom, ktorý sa osobne stará o blízku osobu, ktorá je osobou s ťažkým zdravotným postihnutím. Môže však s nimi s výnimkou zamestnankyne na materskej dovolenke a zamestnanca na rodičovskej dovolenke (§ 166 ods. 1) z dôvodov uvedených v odseku 1 skončiť pracovný pomer výpoveďou.
    jersseyke áno ja viem ale evidujem ho ako PN kým mi nepríde z pošty doručenka o prevzatí skončenia pp, a až od prevzatia pošty platí okamžité skončenie pp, dovtedy je pn. Dufam že to mam dobre.
      zbaliť

    okamžité skončenie PP a doručenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.