Zavrieť

Porady

zaheslovať údaje

dobrý deň

potrebovala by som zistiť či existuje nejaká možnosť zaheslovať len nejakú určitú časť v zošite. napr. zošit obsahuje mená hodiny a výslednú mzdu a potrebujem aby tú výslednú mzdu bolo vidieť až po zadaní nejakého pokynu od kompetentnej osoby. ostatné údaje ako mená a hodiny môžu byť viditeľné. skryť stlpce alebo riadky neberiem za zabezpečenie . Dúfam že som to zrozumiteľne popísala.



prikladám aj súbor. potrebujem aby sa skyli údaje od stlpca I-O.

existuje niečo také?

Nikto sa nenájde?

ďakujem za pomoc

Jarka
Naposledy upravil jarka1507 : 23.05.14 at 13:55
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    zamknúť jednotlivú bunku? ak áno - http://support.microsoft.com/kb/214081/sk



    doplnené možné riešenie - vzor_01.xls
    Naposledy upravil srska : 22.05.14 at 13:44
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jarka1507 pokial len bunku zameknem tak je viditelná len ju nemôžem editovať.
    jarka1507 skoro super riešenie ale ak má niekto filipa tak zistí že vo vzorcovom panely tie údaje vidieť..
    srska na to som myslel ale nenapadlo ma ako tomu zamedziť. to je len tak narýchlo
    jarka1507 nevadí som rada že niekto bojuje so mnou s týmto problémom
    srska vzorcový - editačný riadok sa dá zrušiť pred zaheslovaním. zobrazenie/vzorcový panel
    srska upravil som :-)
    jarka1507 mne sa tam ukazoval .. čiže to asi záleží od užívatela ako si to nastaví, nedá sa to prednastaviť.. lebo tým pádom mi ten vzorcový panel neukazovalo aj v iných súboroch..
      zbaliť

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Treba to riešiť pomocou makier. Po zadaní napr. hesla sa zobrazia dané bunky alebo hárky.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jarka1507 a nejaký bližší postup? alebo je to veľmi zložite?
    Chobot Je to zložité pre toho, kto to nevie (napr. ja) len viem, že makrami sa u nás vo firme riešia taktéto tabuľky.

    Ten kto pracuje s makrami to spraví asi zo zadnou ľavou.

    Aj tu na porade sú experti na makrá. Skús pridať vzorovú tabuľku, niekto ti možno poskytne riešenie.
    jarka1507 dakujem, dúfam že sa niekto nájde..
    srska možné riešenie - vzor_01.xls
      zbaliť
    Ing. Ľubomír Janoška
    Neviem, či je to takto riešiteľné. Väčšina fínt, ktoré sa uplatnia v niektorom hárku, zlyhá pri skopírovaní do iného hárku. Kópia zamknutej bunky je odomknutá bunka.
    ScreenShot.gif  
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ing. Ľubomír Janoška Keď som si to po sebe prečítal, prišiel nápad:
    neverejné dáta do osobitného hárku, hárok skryť a zamknúť zošit.
    Nie je to presne podľa zadania, ale funguje to.
    jarka1507 super,, spravila som to teda takto.. údaje som rozdelila do osobitných hárkov a tie ktoré nechcem aby bolo vidieť som skryla a zaheslovala.. veľmi sa teším.. ďakujem za pomoc
    Ing. Ľubomír Janoška aj ja sa teším
      zbaliť
    srska 22.05.14 13:06 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.