Zavrieť

Porady

Dohoda+DNP=MATERSKÁ_Potrebujem RADU!

AHOJTE,
potrebovala by som radu. Som zamestnana, mam narok na matersku, ale chcela som si ju zvysit, viem ze sa to da tak, ze budem pracovat na dohodu a aby som mala 270dni poistenia do nastupu na MD, tak sa prihlasim aj na DNP a posledny mesiac zrusim dohodu a budem mat len DNP a potom z neho budem ziadat matersku. Lenze moja uctovnicka tvrdi, ze tieto poistenia sa nezratavaju, ze z kazdeho mam mat 270dni poistenia. Neviete mi dat nejaky link alebo rozumne vysvetlenie, ktoré jej poviem, ze je to zatial tak? DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    http://www.socpoist.sk/2150-menu/55451s

    doplním: tu na Porade je aj stanovisko SP k tomuto - mne sa nechce hľadať - asi spred dvoch (troch?) rokov?
    ale overiť na SP si konkrétne treba!
    Naposledy upravil Katy a R : 22.05.14 at 09:01
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    alica12345 hmmm...otvorila som vas link, ale neviem, ze ste tym mysleli?
    Katy a R no PORADŇA - zadaj si otázku (over si sama). a načo chceš učtovníčke niečo povedať - ide o tvoju materskú .. či?
    a nádeš aj tu na porade, keby si použila vyhľadávač..
    alica12345 ale to je nasa uctovnicka, nie v praci, ale muzovi robi ucto, je to kamoska, lenze mi hovori, ze si to budem zbytocne platit...ale ja viem, ze sa to takto da, len je to neviem rozumne argumentovat, preto sa pytam....
      zbaliť

    Dohoda+DNP=MATERSKÁ_Potrebujem RADU!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.