Zavrieť

Porady

Musím v evidencii gastrolístkov viesť každý pohyb (príjem aj výdaj) v členení podľa jednotlivých lístkov?

Musím v evidencii stavných poukážik viesť každý lístok osobitne s tým, že v evidencii musí byť uvedený aj napr. číselný kód lístka, aby bolo jasné, kedy ten konkrétny lístok bol prijatý a kedy vydaný?

Prosím Vás, a ak to nie je nunté , môžete mi pomôcť v zmysle ktorých predpisov? Musím to obhájiť a neviem ako....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Mám skúsenosti s Vaša Slovensko. Dodáva nám lístky, kde je na faktúre napísané, aké čísla lístkov sú nám dodané. Požiadali sme o tzv "personifikáciu". Objednávame počet lístkov presne na meno zamestnanca, prídu v zalepenej obálke s menom a počtom SL a k tomu posielajú aj zoznam mien zamestnancov + počet lístkov. Ten zoznam zamestnanci podpisujú pri preberaní SL. (Nie som si istá, či aj s číslami lístkov). Lístky nám nikdy neostávajú v pokladni, vždy sa všetky vydajú zamestnancom, preto neúčtujem o zostatku cenín a čísla lístkov nikde neevidujem. Kým sme nemali lístky balené, skontrolovali sme po prevzatí lístkov počet a čísla, ale vydávali sme ich bez uvedenia čísiel. Nevytkol nám to ani audit, ani daňová kontrola. Ak by lístky ostávali v pokladni, v PU na účte 213, tak by som si asi robila po mesačnom výdaji pravidelnú inventúru a uviedla, že mám XY lístkov v hodnote...€, čísla od -do. Veď ani bankovky sa z pokladne nevydávajú s uvedením sériového čísla.

    Musím v evidencii gastrolístkov viesť každý pohyb (príjem aj výdaj) v členení podľa jednotlivých lístkov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.