Zavrieť

Porady

Posielanie spamu cez moju mailovú schránku

Mám v slovanete viac mailových schránok. Včera som zistila v jednej z nich, že sa cez ňu posiela spam - začala sa mi totiž vracať nedoručená poštu v dosť veľkých objemoch. A hlavne je to pošta, ktorú som ja neposielala, schránky z celého sveta.
Okamžite som zmenila heslo do schránky, prešla som PC hĺbkovou kontrolou - bol "bez nálezu" mmch, nod beží permanentne.

Kde mám ďalej hľadať problém? Teda skôr riešenie problému? Po včerajšej akcii bolo skoro 24 hodín všetko OK a už je to tu zase.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ing. Ľubomír Janoška
    Riešenie neexistuje. SPAMová pošta chodí z úplne inej adresy a za Vašu adresu sa iba skrýva. Väčšinou stačí počkať, než sa spamovací automat skryje za inú adresu. Medzitým sa môže Vaša adresa (žiaľ) ocitnúť na antispamových zoznamoch, takže treba zatiaľ posielať poštu z inej schránky.

    command je offline (nepripojený) command

    command
    Niekto ti napada ucet treba menit heslo ale kvalitné striedanie malých velkých písmen pouzit viacej císlica najlepsie prestriedat s písmenami mne takto 2 týždne dokázali uhádnuť heslá a posielať spamy. po zadaní dlhého a riadenho hesla uz viac nechodili.
    misoft + použiť špeciálne znaky & # $ ß % a pod. Potom fakt sa potrápia...
    gimeno Keď už sme pri tých heslách, možno pomôže tento článok: http://www.it-joker.cz/Pocitace-weby...ezpecnost.html

    Posielanie spamu cez moju mailovú schránku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.