Zavrieť

Porady

Posielanie videa cez mail

Dobrý deň
Potrebujem poradiť s poslaním videa okolo 78 MB CEZ mail. sKÚšAT HO POSLAť CEZ AZET, ale ked dám pridať kópiu a následne ju dám pripojiť.Stane sa mi toto, že aspoň 15 minút sa nič nedeje, iba dole, ked sa načítavajú stránky sú všetký políčka zelené.Takto čakám aspoň 15 minút a nič sa nedeje.
Pomôžte mi prosím vás nejako ako video pošlem cez mail.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Madam Kurie je offline (nepripojený) Madam Kurie

    Predseda SVB Madam Kurie
    Táto téma tu už nedávno bola. Ale i tak . Ja využívam tento server : http://www.mailbigfile.com/ Choď na stránku napíš svoju mailovu adresu , tomu - komu to chceš poslať a ukáž programu kde máš dotyčný súbor. On si ho stiahne a doručí oznam dotyčnému o zásielke . Ten si ho potom "vyzdvihne".

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Niečo podobné ale v českom jazyku:
    Použi www.uschovna.cz. Celé to je v češtine, tak nie je problém orientovať sa na stránke. Pošleš tam súbory, vypýta si od teba mail adresu toho kto si to má stiahnuť a aj tvoju mail adresu. Vygeneruje heslo, kód, ktorý pošle tebe do schránky a tiež do schránky ktorú si zadala ako príjemcu. Pomocou toho kódu sa dá "balíček" dát stiahnuť. Nik iný k nemu nemá orístup. Balíček je možné stiahnuť myslím do 5 dní. Celé je to zadarmo.

    riso4 je offline (nepripojený) riso4

    riso4
    ano aj ja odporucam uschovna.cz, pripadne ulozisko.cz (koncovku neviem presne, ja pouzivam rapidshare.com ).

    betka111 je offline (nepripojený) betka111

    betka111
    Chcela by som sa spýtať /možno veľmi laická otázka/, či posielanie videa cez mail čerpá limit 600 MB, ktorý mám podľa zmluvy na sťahovanie. Vopred ďakujem.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Predpokladám že máš limit 600MB mesačne na Internetové pripojenie. V tom je spolu download aj upload. Takže posielanie príloh k mailom ti čerpá z limitu. Ale veď si to prečítaj v zmluve a máš to "z prvej ruky".

    Posielanie videa cez mail

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.