Zavrieť

Porady

skúsenosti s 1-denným výletom k moru

Máte niekto skúsenosti s takýmto typom zájazdu?:
http://www.viatour.sk/wp-content/upl...a-pri-mori.pdf
Boli ste, dá sa to zvládnuť s 5-ročným dieťaťom?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
no neviem čo budete s výletu mať ..."spanie" v autobuse....ako budete asi vládať fungovať cez den pri mori a potom zase "spanie" v autobuse.....ja určite nie...
a ešte aby sa nestalo pri našej organizácii...že to zle vyrátajú a späť nebudete mať miesto.....

ešte by som....ako je na tom táto cestovka...ked ponúka takýto "výlet"... pred tuším 2r som išla do tućepi cvičiť cez cestovku autobusom...cestou tam nás bolo v autobuse 13kusov.!!...autobus fakt top....čiže som sa v poho cez 4 sedadlá vyspala.....tiež mohli urobiť takýto brutálny výlet?!
cestou späť horor teda pre mňa po celom pobreží sme zbierali turistov a na dialnicu sme konečne vybehli pri Zadare....
Naposledy upravil lujza.j : 25.05.14 at 09:32

Hlasovalo 5 pouzivatelov

Užitočné (5)
kopretinka, terezamaria, alaya1, srska, Peggynka
5
6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Barticek Možno keby ste boli pri mori 2 dni inak je to o držku, ja by som nešiel
lujza.j cestovke ide o to, že "na pažravca" aj posledné miesta predať to, že tam bude niekto vyplutý celý deň...to im nevadí....
kopretinka to je snáď zlý vtip,tá ponuka.....
viasap No pokiaľ viem, tato cestovka je na trhu roky a je to len doplnenie kyvadlovej dopravy, sami sme s nimi boli este za slobodna v Jesole. Ale je pravda, ze to sme tam zakotvili na pobyte. Myslim ale, ze je to dobrovolne, asi si musis vopred uvedomit, do coho ides.
lujza.j jáj roky... a to dáva dnes akú záruku...či vieš ako im ide kšeft?!roky tu bol aj TipTour a kde je...už "het"....tak že asi tak......myslím, že dnes ked niekto autobusom..tak bud to milujealebo z núdze-nemá inú možnosť...
viasap mam znamu v cestovke a mnohi by boli prekvapeni, ktore CK kam speju so svojimi leteckymi last minute. Ale to by uz necestoval nikto, mozno naozaj len ti do Lignana, Bibione a Jesola, kam jazdia busy. Pre nas to pred rokmi nebola len nudza, ale aj 50%-na ekonomicka uspora - za tie peniaze sa auto dvom neoplati, radsej si tam kupim navyse fakultativny vylet. Ale poznam aj milovnikov busov a odporcov lietadiel
  zbaliť

jelalim je offline (nepripojený) jelalim

jelalim
Ja si mylim, ze zo vsetkych bude na tom najlepsie 5 rocne dieta. 5 rocne dieta sa vyspi v autobuse asi najlepsie Dospeli budu radi ked zaspia tak na 4 hodiny dokopy na celu noc. Ak nieco v autobude pospis, v hodode mozes pri mori fungovat... Z jednodnovym zajazdom skusenosti nemam ale na dovolenku cestujeme autom a ja ako vodic. Vzdy chodime na noc. Na dalsi den dokazem plnohodnotne fungovat.
5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
lujza.j inak nepíše či dieťa bude mať vlastné miesto, alebo na kolienku.....
Peggynka No neviem,my sme šli autobusom do Chorvátska a takéto dieťa neúnavne "mravčalo" celú noc - nikdy viac ! Ja som chodievala sama s malými deťmi ( od 6+4r) lietadlom do Bulharska a bola to paráda.Nikdy by som s takým dieťaťom neriskovala takúto cestu.
lujza.j peggy..my s deckom /8r/ autom do HR ledva niečo pospala a potom až do konca cesty"kedy tam už budeme"som myslela, že jej urobím kyjakom nejakú narkózu
bjuty smis plnohodnotne prespíš celý deň na pláži a nalievaš sa pivom ???
lujza.j To moze aj Senci
  zbaliť

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
Urcite by som to s malym dietatom neabsolvovala. je vela moznosti aj na Slovensku, kde stravit s dietatom pri vode cely den, bez unavy z cesty. ved za ten jeden den pri morti nic neziskate, len nervy a unavu. Neodporucam.
Dáša_ Kedysi som išla autobusom na dovolenku do spanelska a musím povedať, že to 6 ročné dieťa to znášalo zo všetkého najlepšie. Skôr rodičia majú problém. Ale podľa mňa sa dá vždy. Naviac, ako poznám ceny, tak isť u nás napríklad niekde do akvaparku, tak je to za rovnaké peniaze, ak nie drahšie.
alaya1 Dasa, mam s detmi precestovanu autom, busom lietadlom, celu Europu. islo mi o ten 1 den pobytu pri mori, co obnasa 2 noci v autobuse.. To je nanic. Ak by isli k moru na dlhsie, odporucim to aj pol rocnemu dietatu. More je najlepsi liecitel.

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dáša_
No, ak nie je ina moznost ako sa dostat k moru, ja by som to s 5 rocným dietatom vyskusala. Len v bibione treba vediet, kde sa daju rozlozit osusky na plazi bez platenia. S vodou tam nie je problem, vsade su k dispozicii sprchy, wc je tiez k dispozicii. Este aby vyslo pocasie. Ale v bibione nebyva s počasím velký problém. Len si nezvolte termín na prelome jula a augusta. To nastáva v taliansku čas dovoleniek a tam je to hrúza. Buď skôr, alebo potom po 15. auguste, ale to su uz chladnejsie rana

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena terezamaria
Určite by som neišla, ani s dieťaťom, ani bez neho....to nie je dovolenka, ale za trest vozenie sa na veľkú vzdialenosť a ešte k tomu v deň príchodu hneď večer aj odchod. Keby mi to niekto dával aj zdarma, by som neišla.
4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Dáša_ to nie je dovolenka, to je iba vylet, tak to treba brať
terezamaria Však ja Ti Dáši neberiem Tvoj názor, ale toto je môj :-)))
Dáša_ presne tak, aj ja som len povedala svoj názor podložený tým, že bibione celkom dobre poznám, ani neviem, či sme tam cez leto boli 7 alebo 8 krat.
maped súhlasím s Tebou, ani ja by som neišla ani zadarmo ( dopľňam to je pre terezamariu)
  zbaliť

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Kazde dieta je ine. Niektore to hravo zvladnu, prespia, prehraju sa... Niektore su podrazdene,unavene, je im dlho...rodic vie najlepsie odhadnut sam, ako jeho dieta zvladne, ci nezvladne hodiny v autobuse...

Ale podla mojho nazoru, 5 rocnemu dietatu je uplne jedno, ci sa placka vo vodicke v nafukovacom bazene doma na dvore,alebo pri mori :-)

skúsenosti s 1-denným výletom k moru

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.