Zavrieť

Porady

osobná potreba

Ahojte poraďačky a poraďaci!!!!
Na ráno pre vás jednoduchá otázka, pre mňa zložitá vec:
keď dávam napr. z pokladne na osobnú potrebu, musím to doložiť aj nejakými bločkami, al. stačí sumu zapísať len do kolonky osobná potreba?
a je osobná potreba nejako limitovaná napr. za mesiac???
vďaka a pekný slnečný deň....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jasa je offline (nepripojený) jasa

    jasa
    nie, maco55, ziadne blocky nepotrebujes... osobna spotreba... to su peniaze, z ktorych zijes.../ako ked zamestnancovi das vyplatu...ale Ty, ako podnikatel, nemas vyplatu - ale osobnu spotrebu/. Nie je ziadny limit... beries, kolko Ti umoznuje pokladna...ale aby v nej nieco zostalo aj na prikrytie inych nakladov...Cize urobis si VPD... das tam sumu a zauctujes do penaz. dennika...do VNZD.
    Pekny den Ti zelam...

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    ....dobré, že osobná potreba..prepáč, ale upútalo ma to

    maco55 je offline (nepripojený) maco55

    maco55
    ALDA
    ....dobré, že osobná potreba..prepáč, ale upútalo ma to



    pardon spotreba...ale kúpil som si nový PD a tam sa už píše potreba..... takže to nie ja vymyslel

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    maco55
    pardon spotreba...ale kúpil som si nový PD a tam sa už píše potreba..... takže to nie ja vymyslel

    Alda možno myslela inú potrebu :p ale ver , že vieme aj včetne Aldy o aký účtovný prípad išlo .Takže všetko je v najsamlepšom poriadku ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.