Zavrieť

Porady

Treba opraviť nesprávne začlenené podanie cez FS?

Oznámila som cez všeobecné podanie FS, že sme sa stali platcami dane zo závislej činnosti. Na základe inej odpovede tu na porade som zistila, že to malo byť cez Žiadosť o registráciu, oznámenie zmien, ... Mám to podať ešte raz, alebo si to priradia aj tak?

Pridávam rovno odpoveď na otázku.
Zavolala som na Finančnú správu do BB. Treba to podať ešte raz a správne. Prvé podanie nebudú akceptovať.
Naposledy upravil Jarka 1 : 28.05.14 at 05:50 Dôvod: Doplnenie získanej odpovede k otázke.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KKatika je offline (nepripojený) KKatika

    KKatika
    Tiež som chcela oznámiť, že sme sa stali platcami zo zč, tak som si dnes volala na callcentrum. Pani mi povedala, keďže sme už registrovaný pre daň z príjmu a dph, že iba oznamujem cez všeobecné podanie a na oblasti podania, ktorú si vyberiem nezáleží. Takže buď cez register alebo cez nešpecifikovaná oblasť.
    Ja som si vybrala nešpecifikovanú oblasť a bez prílohy, iba som napísala oznámenie do textu podania.

    Treba opraviť nesprávne začlenené podanie cez FS?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.