Zavrieť

Porady

ID - pokles schopnosti znížený zo 71% na 70% - OLYMP

Ahojte, zamestnankyni znížili percento poklesu schopnosti pracovať zo 71% na 70%. Ako to správne nastaviť v Olympe, ak tam je iba pokles medzi 40 a 70% a viac ako 70%? Ďakujem.
10 komentárov     zbaliť
veronikasad 70 % je kolko ? 40-70, alebo viac ako 70 ?
veronikasad Odkedy platí zmena ? Máš už rozhodnutie zo SP ? (pozor na odvody do SP)
mondes No veď práve, nie je to ani, ani.
mondes Zmena platí niekedy od 2.4.2014. Zamestnanec už má rozhodnutie. A je to presne 70%. Takže čo mi poradíš? Alebo asi budem v pondelok volať SP. Ďakujem.
veronikasad akože nie je to ani ani. Zobrali jej "plný" ID a priznali "čiastočný". Zaradíš do prvej skupiny.
mondes No priznám sa, že som rozhodnutie ešte nevidela osobne, ale tým ani, ani som myslela, že nie je to ani medzi 40% a 70%, ale ani nad 70%, je to rovných 70%. Teda zaradím to medzi 40% a 70%?
veronikasad 70 % je predsa 40-70. Kde inde by si to chcela zaradiť ? Pýtaj si rozhodnutie.
mondes Ale mätie ma slovíčko "medzi" 40 a 70.
veronikasad Monika, bohužial po maďarsky neviem, aby som ti to vysvetlila inak.
mondes Ahoj Veronika, prosím ťa o radu. V Olympe som zadala zmenu poklesu schopnosti zo 71% na 40 - 70% a vygenerujem opravný MV do SP za apríl. Ale neviem, ako to mám vykompenzovať medzi zamestnancom a zamestnávateľom. Mám opraviť výplatu za apríl? Alebo to poriešim v májovej výplate? Radšej by som zvolila druhý postup. Čo ty na to? Ďakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    ID - pokles schopnosti znížený zo 71% na 70% - OLYMP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.