Zavrieť

Porady

nefungujúca tlačiareň

Dobrý deň, dnes sa mi stala taká zvláštna udalosť. Ako som tlačila papiere,jeden sa mi zasekol, po následnom vybratím mi tlačiareň neustále ukazovala , že má v sebe uviaznutý papier. Asi 2 hodiny som ju prezerala z rôznych strán, otvárala som dvierka, svietila som si do nej, našla som ešte pár kúskov papierov, ale viac nie. Avšak moja tlačiareň stále ukazuje, že má v sebe nejaký papier. Je možné, že sa pokazila? čo by som mala robiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak si si ista, ze uz ziaden papier dnu nie je a stale ti signalizuje chybu, skus iba tlaciaren vytiahnut zo siete a znovu zapnut. Niekedy to pomaha

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Aka je to tlaciaren?
    V podstate staci ,ze senzor papiera si stale "mysli" ,ze tam nejaky zaseknuty papier je. Niekedy staci ju rozlozit a vybrat vsetko viditelne, niekdy je to komplikovanejsie.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    SimaG97 http://multifunkcne-zariadenia.heure...-5f1XF25Hw_wcB
    ivka70 Skusila si spustit samocistenie tlaciarne?
    SimaG97 áno, ale nechcelo ísť
    misoft Skús pozrieť zo spodnej strany zariadenia. I tam by mal byť prístup k dráhe papiera. Je možné, že i tam niečo ostalo....
      zbaliť

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Ešte raz prezrieť, vypnúť, zapnúť . Väčšina tlačiarní má aj servisný program, treba ho pohľadať a spustiť. Spúšťa sa buď v PC, alebo priamo na tlačiarni. Ak ani to nepomôže, bude ju treba dať vyčistiť do servisu.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    moja multifunkčná canonka sa tiež so mnou háda, že má zaseknutý papier, aj keď nemá.. jediná možnosť je ozaj len vytiahnuť zo siete.. zašomre si, povrčí, a potom už ide ako má..

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Na zadnej strane sú dvierka, ktoré treba otvoriť, vytiahnuť zbytky papiera.
    arizona ved pise, ze ju prezerala zo vsetkych stran...tak asi aj zo zadu

    nefungujúca tlačiareň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.