Zavrieť

Porady

malé strieborné tabletky

Dobrý deň prajem,chcel by som poprosiť,či niekto z poraďákov nevie názov tabletiek, ak sa nemýlim mali by to byť z čínskej medicíny,boli to také malé strieborné pilulky a mali taký zvláštny dosť nepríjemný zápach.Používajú sa na celkové povzbudenie a mali by mať široko spektrálne účinky.Ak viete a poradíte ďakujem ak nie nič sa nedeje,poraďákmi ostávame ďalej!Som si vedomý,že je to dosť náročný dotaz,ale za pokus to stojí.Vopred ďakujem!!!
4 komentárov     zbaliť
jslancik spomenul som si na toto:
Ahoj, ako sa prosím volá hudba, ktorú spieva nejaká asi americká speváčka.
Z textu moc neviem, pretože tomu moc nerozumieť, ale časť asi je:
uuuuu, uuu, uu, uuu ...somewhere in your head/heart....always always.... uuuuu uuu ... znie to asi: uuu uuuu uu uuuu zara piň jou heee eee eeeed auej auej uuuu uu beží aj na rádiu sever niekedy v piatok alebo sobotu, čo púšťajú tie staré piesne.

http://www.porada.sk/t232980-ako-sa-vola-hudba.html
kopretinka
alaya1 zial neviem, poznam iba zlatistej farby
Chobot ... a ja len modré...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Ale no, hneď sa mu nesmejme...
    Myslíš asi na ženšenové guličky - teraz sa dajú kúpiť v tabletkovej forme ....predávajú rôzne firmy pod rôznymi názvami ....

    a aj :
    http://cievy.heureka.sk/zensenove-gulicky-koryo-3-g/
    kozlíček evuš,máš pravdu!Zistil som to dnes v lekárni.Lekárnička /staršia pani/ vychrlila odpoveď z fleku.Zamozrejme,že ti ďakujem!!!Prajem všetko dobré!
    evuš ..niet začo, zaregistrovala som túto tému až teraz..
    pmajap toto mi preložilo: Nezmysel [ 編輯 ]
    Nezmysel, že je nezmyselné slová. Nezmysel z "odpadu" Shuo Wen Jie Zi odkazuje Dayton dom, ktorý polorozpadnuté domy, je sračka sa vzťahuje na veci, za daných okolností neexistuje žiadny pozitívny vplyv na vývoj reči , alebo logické rozpory v slovách.
    kozlíček si dala príroda na tebe záležať!
    kozlíček áno,ďakujem!!!

    malé strieborné tabletky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.