Zavrieť

Porady

Chcel by som zistiť ako dosiahnem čo najväčšie optické zväčšenie diskov kolies na aute.

Viem len že biela je údajne najvýraznejšia lebo vraj najviac odráža aj keď zrkadlo odráža asi najviac a vidíme v ňom aj čiernu. Ako to všetko je? Na optické zväčšenie vplýva aj drsnosť a typ povrchu a kombinácia farieb a tvarov a. i. Napadlo ma napr. biele disky, čierne auto a biela farba okolo blatníkov, nič lepšie ma nenapadlo a nie som si istý či to opticky zväčší, preto sa chcem poradiť.
Ďakujem
Naposledy upravil J u r a j : 08.06.14 at 12:37
9 komentárov     zbaliť
buchač Nože daj TO auto ....
J u r a j ja som to ešte nezrealizoval, ja chcem vedieť ako najlepšie by som mohol opticky zväčšiť disky, dík
lujza.j aká továrenská značka a model?
lujza.j rok výroby?
taiko preco chceme opticky zvacsovat disky? Ked budeme vediet pohnutky, mozno budeme vediet lepsie poradit.
lujza.j bože tai....aby vyzeral brutálneé
taiko no jeden nikdy nevie . Nescel som hned klinec po hlavicke buchat Okrem toho medzi diskom a blatnikom na bielo natretym je este koleso. a ak toto koleso je 140/75/R13, tak nevim, nevim ako to s tym brutalom bude
buchač Šrac tají značku auta .......či ?

Opticky sa dá zväčšiť predsa .

Šak nasadím okuliare , alebo lešujem cez ďalekohľad a z Trabanta je razom Grad Cherokee ...
Helik3 myslím si, že on to auto ešte len projektuje - navrhuje.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    najväčšie optické zväčšenie kolies dosiahneš použitím pneu s čo najnižším profilovym čislom
    koleso bude opticky vyzerat väčšie pretože pneu bude tenká....
    vicktor to nie je "opticke" zvacsenie, ale realne = vacsi priemer v palcoch

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    ...cierne auto, biele lemy blatnikov a biele disky...
    vicktor aha, musi ich dat na trabanta

    Chcel by som zistiť ako dosiahnem čo najväčšie optické zväčšenie diskov kolies na aute.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.