Zavrieť

Porady

Predávam pozemok súkromnej osobe ako firma

Anketa: Predám pozemok súkromnej osobe ako firmy

Počet hlasujúcich
0. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • aké doklady sú potrebné ku kúpnej zmluve na prevod pozemku z firmy na súkromnú osobu

    0 0%
  • čo všetko musí obsahovať kúpna zmluva na prevod pozemku z firmy na súkromnú osobu

    0 0%
Predávam pozemok súkromnej osobe ako firma a chcem vedieť, či potrebujem overenú kúpnu zmluvu alebo stačí pečiatka, či prikladám výpis živnostenského listu a taktiež vás prosím o radu čo všetko v kúpnej zmluve musí byť. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    "Obetujte" tých pár eur v porovnaní s kúpnou cenou na správne vyhotovenie zmluvy a podkladov. Zbytočne sa vyhnete komplikáciám. Vymenovať všetko zo zákonov, čo v zmluve musí byť a čo by podľa praxe bolo dobré, aby v nej bolo, by zabralo veľmi veľa riadkov.
    Anir Ďakujem za radu, viem vypracovať kúpnu zmluvu ja nie som neznalý...., ale mňa zaujíma v tomto prípade či patria do konkrétnej zmluvy i nejaké osobitné ustanovenia, keďže to nie je bežný prevod medzi fyzickými osobami a taktiež či kataster vyžaduje ako prílohu overený výpis.

    Predávam pozemok súkromnej osobe ako firma

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.