Zavrieť

Porady

Co pre mna znamena prekrocenie limitu odmeny za pracu stanovenej UPSVaR-om?

Som evidovany na UPSVaR a minuly mesiac som zacal pracovat na polovicny uvazok pre jednu firmu a takmer urcite prekrocim limit odmeny za pracu stanoveny UPSVaR-om, t.j. 148,57 € v hrubom. Mam dojem ze budem vyradeny z evidencie ale nie som si isty ci uplne alebo len pozastavia evidenciu. Je to z ich strany vsetko alebo sa mam pripravit este na nieco? Zamestnavatel mi zatial dal zmluvu na polovicny uvazok so skusobnou dobou na 3 mesiace. Potom by som mal prejst (ak budu spokojni) na plny uvazok.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    budeš naisto vyradený a to je asi tak všetko - si si istý, že tá povolená hranica bude prekročená? Prečo si nehodil reč so zamestnávateľom hneď pri nástupe?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    viking001 podla toho co mam odrobene, by to malo byt takmer urcite prekrocene. zamestnavatel ma bral zatial len na ciastocny uvazok, nakolko ma plny stav ale potrebuje uvolnit vytazenych zamestnancov - znizit pocet hodin
    veronikasad poberáš dávku v nezamestnanosti ?
    viking001 nie, len davku v hmotnej nudzi.
      zbaliť

    Co pre mna znamena prekrocenie limitu odmeny za pracu stanovenej UPSVaR-om?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.