Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    nastavenia/registratúra/pridať
    a zadaj:
    kód reg.
    názov reg.
    formát číslovania
    číslovať od

    a potom uložiť
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ajdinka Super pomohlo mi to
    srska a samozrejme špecifikovať registratúry - odoslaná + prijatá pošta + zadať správne formát číslovania (je tam nápoveda)
    Ajdinka Neviem možno som niečo zle urobila, ale keď som to všetko urobila tak som chcela vyskúšat zapísat novú poštu tak vypisuje Registratúra musí byť zvolená - kde som urobila chybu? Ď
    srska z úvodnej stránky vyber "registratúra" a dole vľavo v registratúre treba vybrať z roletového menu došlú alebo odoslanú poštu + pridať
    Ajdinka Už som na to prišla - len treba čítat do konca
    srska každé začiatky sú ťažké :-) - ale on ten prg nie je na tie úvodné nastavenia jednoduchý. treba sa s tým pohrať. potom je to malina. hlavne čo sa týka hromadnej pošty cez e-podací hárok
    Ajdinka Vopred prepáč že tolko otravujem, ale ako píšeš začiatky sú ťažké, pokial chcem k pošte pripojit prílohu, normalne ju pripojim cez prehladávat atd. to som skúšala, ale pokial sa k tej prílohe chcem vrátit o mesiac, ale medzitým som ju z počítača vymazala, ten program si ju neukladá do zálohy? stále musím byt uložený niekde v počítači? Neviem či som to zrozumitelne napísala
      zbaliť

    Má niekto skúsenosti s program UtilStudio Pošta - neviem ako sa vytvárajú Registratúry-podateľne (chcem si vytvoriť podateľnu na Došlú a na Odoslanú poštu)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.