Zavrieť

Porady

kontrola soi

Je pravda ze od 1 maja 2014 je mozne poslat kontrolu zo soikyna predsedu SVB ??
predseda je aj spravca ma vsetko na starosti
Naposledy upravil adeanka : 09.06.14 at 10:20 Dôvod: upresnenie otazky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mimi3277 je offline (nepripojený) mimi3277

    mimi3277
    SOI nekontroluje spolocenstva vlastnikov bytov (SVB). Kontroluje len spravcov. Ak ste SVB tak ten kto sa citi poskodeny moze sa stazovat rade (ktora je kontrolny organ SVB a podla zakona ma byt minimalne troj-clenna. Za clena rady moze byt zvoleny jedine vlastnik bytu alebo nebytoveho priestoru v danom dome na 3 rocne funkcne obdobie) a ak mu ani vysledok setrenia rady nebude stacit tak potom jedine sudnou cestou.
    nunenko Do prdele, jediná inšpekcia, ktorá bola neúplatná a podľa mňa aj relatívne spravodlivá, či skôr dbala o dodržanie zákona.
    SOI je ležérny, myslím si že ovplyvniteľný orgán, ktorý skôr dá za pravdu správcovi, aj keď je zjavné všetkým, že je pravda inde.
    ŠEI mala prepracované postupy od prijatia podania až po výsledok, čo SOI veru nie. Či prijali, či riešia sa nedozvieš, až keď skontrolujú tak čudný výsledok s alibistickým nádychom nestojí za nič.
    Je to pre mňa najhoršia správa tohto roka, zlúčenie SOI a ŠEI.
    To nie je ESO to je TÚZ.
    Jurino Vďaka za link, práve máme podanú reklamáciu vyúčtovania u správcu. Ak to dopadne v neprospech, tak skúsim SOI.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.