Zavrieť

Porady

počas četu mi vstupuje anglická veta začínajúca s malým výstraž. trojuholníčkom.Pravdepodobne ma upozorňuje, že niečo robím zle.Neovládam AJ

potom sa stane,že sa mi nedá odoslať odpoveď.Nestihnem si vetu ani odpísať,aby som Vám ju mohla zreprodukovať. Prosím,chápte ma,som začiatočnik-samouk ,starší ročník.Ďakujem!
7 komentárov     zbaliť
avalik este by bolo dobre napisat kde "četuješ" ... na skype, na facebooku, ... ?
kopretinka no ktovie,či to vôbec vie................
avalik ked da vediet kde "četuje", tak niekto, kto tam tiež "četuje" bude vediet poradit
misoft Pre upresnenie - urob PrintScreen (je na to označené tlačítko na klávesnici). Uloží obrázok obrazovky do schránky. Potom si otvor editor obrázkov (stačí aj obyčajné Maľovanie) vlož obrázok zo schránky a dáš ho Uložiť ako.... s koncovkou JPG. Potom ho sem vlož a posúdime.....
kopretinka tak pochybujem,že toto stihne....
misoft Šak nech nachystá prst - PrintScreen sa vytvorí v zlomku sekundy.....
kopretinka už asi dočetovala
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jurino je offline (nepripojený) Jurino

    Vzácny druh párnokopytníka Jurino
    To sa občas stáva aj mojej babine na chate (čítajte na čete). Výstražné znamenie upozorňuje, že nemá na nose okuliare.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Skús to čo Ti píše dať do prekladača a dozvieš sa, o čo sa jedná.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka šak to ani nestihne prečítať,niežeby to stihla opísať.....
    terezamaria :-)))
    Danuše Ďakujem Vám,ale už som si poradila!
    Jurino A kde bol pes zakopaný?
    misoft @Danuše - je dobrý zvykom tu na porade, že ak niekto nájde riešenie - odovzdá ho ostatným.... pokiaľ sa to však netýka osobných vecí (tie sú tabu)..... riešenie možno potom pomôže iným.....
      zbaliť
    kopretinka začiatočník,samouk...pochybujem,že sa sem ešte vráti a doplní info....

    počas četu mi vstupuje anglická veta začínajúca s malým výstraž. trojuholníčkom.Pravdepodobne ma upozorňuje, že niečo robím zle.Neovládam AJ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.