Zavrieť

Porady

Prehodnotenie zdravotného stavu

Dobrý den, chcem sa spýtať či je na prehodnotení zdravotného stavu na účely invalidity nutná osobná prítomnosť posudzovaného alebo ho po jeho súhlase možu prehodnotiť aj bez jeho prítomnosti. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ani súhlas nie je potrebný .
    Bez prítomnosti prehodnotia ... len na základe lekárskych správ a nálezov .
    asterix174 ok to je výborné.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    zvyčajne ak sa prehodnocuje zdravotný stav a ak je to možné zúčastňuje sa aj posudzovaná osoba.....
    ale ak by mala zlý zdravotný stav, aj aj hospitalizácia , liečenie a pod. doloží sa potvrdenie a prerokuje sa bez nej,.....
    prehodnocuje zdravotný stav SP podľa zákona č. 461/2003????
    už som písala, i keď je to veľmi dávno, mojej sestre na základe odvolanie prehodnocovali zdravotný stav v novembri a 30. januára umrela (v čase prehodnocovania bola hospitalizovaná a priznali jej ID)

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    záleží od diagnózy pre ktorú by si sa mal stať invalidným dôchodcom.

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Máš nejaký špeci dôvod,že nechceš chodiť po úradoch? http://www.porada.sk/t242677-podanie...ml#post2539569
    Komu má záležať na správnom zhodnotení tvojho zdravotného stavu ? SP alebo tebe? Pokiaľ má pamäť neklame,bola som vyzvaná,aby som sa dostavila do SP na posudkovú komisiu.
    Na UPSVaR-e ťa posúdia z papierov,tam sa musíš dožadovať,aby ťa videl doktor,keď chceš,aby si dokázal,že do MHD nenastúpiš sám a ani s pomocou.
    asterix174 ide o posúdenie na soc. poisťovni. zdravotný stav sa mi nijako nezmenil takže v tom nevidím nejaký zmysel aby som tam chodil zbytočne brať voľno a nič z toho.
    Peggynka Oni chcú vidieť,či si sa medzitým nezhumpľoval (drogy,alkohol) a šup zobrať ID.

    Prehodnotenie zdravotného stavu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.