Zavrieť

Porady

bylinky - aký postrek na škodcov?

Chcem si založiť bylinkovú skalku (levanduľa, šalvia, medovka, pažítka atď. Lenže v priesadách šalvie mám škodcu - zatiaľ neidentifikovaného a dobre schovaného. Poraďte čím postriekať, aby som neublížila bylinkám a potom aj ľuďom čo ich budú užívať. Ďakujem
DSC00510.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    ja by som ti poradila experiment-vyber to z kvetinaca a zbav sa tej hliny.korene uplne umy a nechaj to aspon 2 tyzdne len tak vo vode.ked raslina zosilnie-lebo predpokladam ze ten netvor je schovany v zemi,,zasad ju do noveho kvetinaca a novej hliny.a az na bud.rok ju daj na zahradku.
    Maya1 ok, tak to urobím takto. Ďakujem. Len dúfam, že sa mi neprenieslo aj na ostatné priesady, zatiaľ sú čisté. Možno by do levandule a medovky ani nešli :-). Takže šalvia si počká až na budúci rok.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Ja som TO...mala minuly rok na stevii...obzrate listy som dala prec....a uz to potom nebolo dalej obzierane....

    bylinky - aký postrek na škodcov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.