Zavrieť

Porady

Prečo sa mi samo vypne bezdrôtove pripojenie (wifi) na windows8 ?

Ľudia poraďte prosím čo mam spraviť aby sa mi samo (bez dvôvodu) nevyplo wifi na notebooku (Lenovo Z580). Pracujem online a niekedy (tak 10x denne) mi vypadne sieť nech som v kaviarni alebo doma bez dôvodu. V nastaveniach PC / bezdrotove pripojenia piše ukazovateľ zapnutia WiFi "vypnute" ...možnosť zapnúť je zhasnutá....je to na "šlak trafenie" ...zakaždým musím reštarovať a pokračujem istýčas online a potom zase :-( ...kde je chaba ...ovladače mam aktualizovane všeky aj obnoveny PC do minulého bodu...už fakt neviem. Za každu radu k veci ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Zisti, čo za WiFi adaptér tam máš. Nájdi pre ten adaptér a presný NB ovládač. Stiahni. Ulož. V Správcovi zariadení si nájdi WiFi adaptér a daj aktualizovať ovládače. Ak bude pýtať - podstrč ten stiahnutý.....

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Presne rovnako sa spraval moj notas (Acer) - mal som naistalovane ovladace priamo z origo CD k notebooku. Zistil som si typ sietovky aka bola pouzita v mojom type notasa a zo stranky vyrobcu som stiahol najnovsi ovladac . odtvedy slape bez prerusenia.
    Naposledy upravil dmc : 21.06.14 at 18:38
    misoft Oni totiž na CD s ovládačmi sú často staré ovládače.... neaktualizované.... preto potom aj blbnú..... preto najskôr zo stránky výrobcu NB (ale nie z CD!), ak nepôjde, tak potom zo stránky výrobcu komponentu (WiFi adaptéra a pre daný OS.

    Prečo sa mi samo vypne bezdrôtove pripojenie (wifi) na windows8 ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.