Zavrieť

Porady

Matka a koniec vyplacania podpory a co dalej?

Skoncilo mi polrocne vyplacanie podpory k 1.7. Som rozvedena s 3.detickami. Na starsiu dcerku mam vysudene vyzivne vo vyske 120€ ,ale ex.neplati.tak sa mi to zaratava do pijmu? Voci tomuto neplneniu sa sudim uz vyse roka cez statnu nadaciu pretoze nam zdrhol do ciech a slov.exekut.tam nema dosah..... A na ake davky mam vlstne narok? Na dalsie dve deturence dostavam len pridavky nakolko zijem s partnerom. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    do troch rokov môžeš poberať RP .
    ak už sú detičky väčšie - nájsť si zamestnanie, resp szč. ak máš partnera - prispieva on (posudzujete sa spoločne)
    Maca Davidoffka Votrubová Ahoj. Ano najmladsie ma 3. Na urad prace som nast.pi materskej. A pracu mam az od septembra co je aj dobre ved idu prazdniny a dovolenku by mi urcite nedali. A prosim ta pisudzuje sa aj vyzivne ktore mi vlastne nechodi ? A na uradoch som evidovana ako osamela matka resp. rozvedena. Dik.

    Matka a koniec vyplacania podpory a co dalej?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.