Zavrieť

Porady

Práca na čiastočný úvazok a popri tom brigáda

Dobrý deň chcem sa spýtať ak niekto ide pracovať na čiastočný uvazok podpisuje aj vyhlásenie o nezdanení ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zrejme myslíš Vyhlásenie k zdaneniu..., áno, podpisuje. Len upresním, súbežne môžeš podpísať len jedno( t.j. u jedného zamestnáv.) s tým, že si uplatňuješ NČZD.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    KendraB áno to myslím, a ďakujem za odpoveď. takže to znamená že keď pracujem na čiastočný uvazok a chcela by som popri tom aj brigádu tak s celkového platu brigády sa mi odpočíta 20 percent na daň?
    Tweety AK tú dohodu budeš mať u toho istého zamestnáv., príjem sa spočíta, uplatní NČZD a rozdiel zdaní. Daň zo ZČ nie je 20%.
    KendraB Prepáč ale ja tým skratkám nerozumiem, nieje to rovnaký zamestnávateľ, a prosím ťa koľko je ta daň zo Zč?
    Tweety je to daň zo závislej činnosti, teda zo zamestnania, je vo výške 19%-samozrejme pri štandardnom príjme
    KendraB inak ďakujem za odpoveď, pomohlo mi to. ako to je vlastne? mesačne mi budu odpočítavať tých 19 percent alebo za celé obdobie čo tam budem brigádovať? prepáč viem ze sú to debilné otázky ale ja sa v tomto vobec nevyznám
      zbaliť

    Práca na čiastočný úvazok a popri tom brigáda

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.