Zavrieť

Porady

Opravný výkaz v ZP

Prosím poradiť: Po 2 mesiacoch som našla v ZP za 4/2014 chybový protokol MV, z dôvodu, že som neprihlásila z-nca . MV za 4/14 mi prešiel správne, bez chýb.
Tento dotyčný z-nec v ZP v SR- v žiadnej nebol vôbec prihlásený a za 4/14 nepracoval vôbec, takže som im nič nenahlasovala. Do ZP sa prihlásil až na základe DOVP - ktorú mal uzatvorenú od 3-6/2014 s našou firmou. ZP ho prihlásila od 3-6/2014 na základe predloženej dohody. Teraz ma žiadajú doplniť ho do výkazu. Podľa mňa v MV nemá byť.
Teraz neviem či postupujem u ostatných dohodároch správne, ak ich prihlasujem len na reálne odpracované dni?
Napr.: DOVP uzatvorená od 1.2.2014 - 31.12.2014.
V 4/2014 odpracoval len 5 dní - aj na 5 dní bol prihlásený a odhlásený.
Dni poistenia 4/2014 - v ZP - 5 dní
v SP - 30 dní
Postupujem správne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    postupuješ správne. Ja tiež nenahlasujem dohodára, ak nemal príjem, resp. ak neodpracoval ani deň.
    Počas trvania dohody je v SP poistený plný počet kalendárnych dní trvania dohody.
    Akurát nerozumiem vete
    ...........ZP ho prihlásila od 3-6/2014 na základe predloženej dohody. ..............
    neprihlasuje ho ZP, ale prihlasuje zam-eľ. Tak kto ho teda prihlásil?
    A ak už bol prihlásený za
    3/2014?.mal príjem, tam je ZP spokojná?
    4/2014? mal príjem? píšeš že nemal, tak mal byť odhlásený najneskôr k 31.3.
    a za apríl prihlášku nemá mať. Pošli teda odhlášku.
    Ak však je na DOVP na celé obdobie 3-6/2014, tak neposielaš odhlášky, ale dáš do výkazu nulový príjem a nula dní poistenia..nie som si istá, či to takto ZP akceptuje, ale právom chce výkaz za prihláseného zam-ca.
    Takže bud odhlášku, alebo uviesť vo Výkaze s nulovým príjmom.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    milka1619 Ja som ho do ZP neprihlasovala - lebo nemal odpracované nič ani v 3/2014, ani počas celého trvania dohody. My sme ho poslali aby si vysporiadal prihlášku v ZP v SR - lebo nebol nikde poistený (chodil niekde po zahraničí alebo sa len tak potuloval) a potom vôbec do práce už nenastúpil. Podľa mňa mal sa prihlásiť do ZP ako samoplatca , a nie ZP ho prihlásila na základe dohody na plný počet dní poistenia ako má riadny zamestnanec na konci 5/2014 spätne s marcovým dátumom.
    Taký istý problém budem mať asi aj s 5a6/2014.
    Len neviem, prečo mi nevyhodilo aj chybný MV za 3/14, keď som postupovala rovnako.
    Takže zhrniem prípad:- DOVP - od 3-6/2014
    - neodpracoval vôbec nič
    -vôbec som ho neprihlasovala do ZP - na
    žiadne dni,
    -dohodára dodatočne ZP prihlásila na konci 5/2014 spätne s dátumom 3 - 6/2014 na základe dohody,
    - dohodár nebol poistený v SR,
    Môj záver - poslať každého nezodpovedného človeka od brány firmy preč.

    A ešte MV v SP- mal vykázané - VZ - 0,00
    - dni poistenia - 3/14 - 31
    4/14 - 30
    Je to správne? Lebo už niekedy nie som si istá ničím.
    KEJKA mne sa nezdá, že by ho ZP prihlásila, ked ho má správne prihlásiť zam-eľ. Ale ak tak urobila na základe predloženej dohody, asi tá dohoda mala také znenie, z ktorého vyplýva povinnosť prihlásenia do ZP zo strany zam-eľa. Takže si musíte bud vybaviť storno tej prihlášky, alebo sami podajte odhlášku k prvému dňu začiatku dohody, alebo pošlite výkaz.
    MV v SP je v poriadku ak ide o dohodu s pravidelným príjmom.
    milka1619 Áno je to dohoda s PP.
    V dohode ešte uvádzam , že odmena bude vyplácaná pravidelne podľa počtu odpracovaných hodín, pracovnú úlohu, počet hodín, miesto výkonu práce, spôsob výplaty odmeny, dohoda-od-do, ináč tam nič také zvláštne neuvádzam.
    Určujete v dohode, v ktoré dni má z-nec pracovať? Ďakujem.
    milka1619 Ešte mám dotaz - určujete v DOVP zamestnancovi , ktoré dni v týždni má pracovať? Ja to nerobím, len mu určím počet hodín počas trvania dohody - napr. 350.
    A tak ho prihlasujem v ZP na reálne odpr.dni.
    Ďakujem.
      zbaliť

    JML79 je offline (nepripojený) JML79

    JML79
    V pripade, ze dohodar pracuje u zamestnavatela len prilezitostne, napr. Len 5 dni v mesiaci, prihlasuje sa do ZP len na realne odpracovane dni. Ak takehoto zamca ZP ocakava v mes. vykaze, odporucam zistit, ci bol v 3/2014 odhlaseny zo ZP po poslefnom dni, ktory odpracoval.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.